robotika

Soutěž o roboty řady Epson T

Společnost Epson s hrdostí představuje složení poroty historicky první soutěže o roboty řady Epson T, kterou pro rok 2018 tvoří pět expertů z průmyslu, akademických kruhů a politiky z celé Evropy. Jejich úkolem bude vyhodnotit příspěvky jednotlivých účastníků z Evropy, Blízkého východu a Ruska. Soutěž vkládá nejnovější technologii do rukou budoucnosti: univerzity, instituce pro terciální vzdělávání a výzkumné ústavy předkládají nápady pro podporu růstu, rozvoje a zvýšení konkurenceschopnosti průmyslu robotiky a automatizace.

Porota ze všech předložených příspěvků vybere ty nejpřínosnější a v lednu pak mezi nimi začne hledat celkového vítěze. Autoři vybraných příspěvků budou vyzváni, aby svoje aplikace porotě představili v rámci živé bodované prezentace. Poslední datum pro předložení přihlášek je 15. prosince 2018.

 

Porota se skládá z pěti členů:

Eva Kaili, poslankyně Evropského parlamentu, předsedkyně řeckého sociálně demokratického hnutí (Pasok/Elia), předsedkyně výboru Evropského parlamentu pro posuzování vědeckých a technologických možností (STOA)
Patrick Schwarzkopf, výkonný ředitel společnosti VDMA pro robotiku a automatizaci
Profesor Darwin Caldwell, ředitel výzkumu Italského technologického institutu v Janově a hostující profesor na fakultě automatického řízení a systémového inženýrství univerzity v Sheffieldu
Dr. Imre Paniti, MTA-SZTAKI, Institut pro informatiku a řízení, Maďarská akademie věd
Yoshifumi Yoshida, Epson Executive Officer, dříve COO, Robotics Solutions Operations Division
Volker Spanier, šéf divize robotických řešení společnosti Epson Europe, představil členy poroty takto: „Je báječné, že členové poroty tohoto prvního ročníku soutěže o robot společnosti Epson přinášejí tak pestrou směsici zkušeností, odborností a geografické příslušnosti. Porota posoudí hodnotu vybraných projektů s ohledem na všechny aspekty vývoje automatizace a vybere vítězný projekt, který bude skutečným ztělesněním inovace na poli robotiky.“ Dodal také: „Zájem, který tato soutěž již vyvolala napříč celou oblastí EMEAR, je vskutku inspirující a demonstruje skutečnou a naléhavou touhu příští generace po lepším porozumění a rozvoji robotických a automatizovaných řešení. Podpora získávání praktických zkušeností studenty a výzkumnými ústavy, rozvoje digitálních dovedností a porozumění představuje jeden z fundamentálních principů společnosti Epson.“

Společnost Epson je předním výrobcem robotů a usiluje o zvýšení dostupnosti robotických řešení napříč všemi průmyslovými odvětvími, velkým i malým firmám, a to prostřednictvím škálovatelné a flexibilní nabídky robotů, od nejnovějších typů dvouramenných robotů a technologií WorkSense W-01 až po cenově dostupnější modely T3, T6 a VT6, které jsou označovány jako „Just Enough Robot“.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top