Informatika

Kyocera v magickém kvadrantu

KYOCERA Document Solutions Europe, jedna z předních světových společností zabývajících se komplexním řešením pro správu dokumentů, oznámila, že byla zařazena coby “Specializovaný hráč“ v nejnovějším magickém kvadrantu Gartner pro Content Services platformy (CSP)*1. Kyocera je v této studii zařazena poprvé.

Jak uvádí společnost Gartner, „Magický kvadrant je výsledkem výzkumu konkrétního trhu a poskytuje široký pohled na relativní pozice konkurentů v daném segmentu trhu“*2. Vyhodnocuje dodavatele na základě jejich „úplnosti vize” a „schopnosti konat”. Tato studie*3 Gartner Magic Quadrant byla zveřejněna 16. listopadu a uvádí společnost Kyocera jako “Niche Player”.

„Gartner definuje platformu Content Services (CSP) jako základní komponentu pro správu a využití obsahu dokumentů v organizaci. CSP poskytuje zaměstnancům způsob, jak pracovat s dokumenty moderním a bezproblémovým způsobem napříč zařízeními i organizacemi bez omezení*1.“ CSP umožňují organizacím využívat různé typy obsahu (faktury, dodací listy, objednávky, doklady o platbách, bankovní účty, e-maily, obrázky, zvukové soubory atd.) prostřednictvím takových funkcí, jako je snímání dokumentů, centrální archivace, automatizované pracovní postupy, spolupráce a řízení evidence. Kyocera posiluje své portfolio Content Management Services včetně Enterprise Content Managementu*3, aby podpořila zákazníky v jejich digitální transformaci.

V rámci této strategie se do rodiny Kyocera v posledních letech připojily společnosti Ceyoniq Technology GmbH, DataBank IMX, LLC, Alos GmbH, Ever Team Software SAS, OPTIMAL SYSTEMS GmbH, které tak spojily špičkové technologie k uspokojení různých potřeb zákazníků.

„Rozšířením našeho portfolia a maximalizací synergií usilujeme o zpřístupnění obsahových služeb zákazníkům všech velikostí a oborů. Jsme rádi, že můžeme být zahrnuti do Magického kvadrantu Gartner pro Content Services platformy a budeme i nadále usilovat o rozšiřování našich řešení, abychom pomohli našim zákazníkům”, řekl Kozo Teramoto, generální ředitel prodeje a marketingu společnosti Kyocera Document Solutions Europe.

Kyocera věří, že uvedení společnosti na pozici “Specializovaný hráč“ (“Niche Player“) v Gartner Magic kvadrantu pro Content Services platformy otevírá cesty pro další obchodní expanzi na trhu. A protože na pracovištích neustále probíhá spousta změn velice rychle, je společnost Kyocera rozhodnuta i nadále nabízet taková řešení, která pomohou pracoviště digitalizovat a zvýšit tak produktivitu podnikání.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top