Informatika

Gartner označil Pure Storage jako lídra

Společnost Pure Storage (NYSE: PSTG), průkopník v poskytování datových úložišť formou služby v multicloudovém prostředí, oznamuje, že se v magickém kvadrantu Gartneru „2020 Magic Quadrant for Primary Storage Arrays“ umístila v kategorii lídrů. Vedoucí postavení získala díky své vizi a schopnosti uvádět ji do praxe. Mezi lídry se v různých magických kvadrantech Gartner společnost Pure Storage zařazuje již sedmý rok v řadě.

„Výsledky potvrzují naši strategii, kterou je poskytovat podnikovým IT oddělením, týmům vývojářů i zaměstnancům DevOps přístup k odolnému úložišti na bázi hybridního cloudu,“ uvedl Charles Giancarlo, předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Pure Storage, a dodal: „Jedná se o ocenění našeho týmu, zákazníků i partnerů.“

Společnost Pure Storage pokračovala i v uplynulém roce v inovacích a dodávkách nových řešení, která reagují na současné naléhavé potřeby zákazníků. Oznámila třetí generaci úložných řešení all-NVMe FlashArray//X, začala poskytovat flash úložiště pro kritické úlohy SAP a dodávat sjednocené řešení block-and-file se softwarovým řešením Purity ve verzi 6.0. Na trh bylo také uvedeno úložiště all-QLC FlashArray // C, které překonává starší technologie na bázi hybridních disků, a ze strany zákazníků došlo k výraznému růstu zájmu o řešení Pure-as-a-Service, které poskytuje flexibilní cenový model založený na skutečném využívání služeb. Gartner také společnost Pure Storage doporučil zákazníkům jako dodavatele pro primární úložiště (Gartner Peer Insights Customer’s Choice).

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top