Informatika

ZEBRA SYSTEMS oznamuje dostupnost N-able DNS Filtering

ZEBRA SYSTEMS, distributor řešení N-able na českém a slovenském trhu, oznámil dostupnost N-able DNS Filtering, nového nástroje IT bezpečnosti ve svém portfoliu N-able, který umožňuje MSP poskytovatelům chránit své zákazníky před pokročilými webovými hrozbami. Nový produkt je součástí RMM platformy N-able N-central.

Filtrování DNS představuje první linii obrany, která významně snižuje riziko napadení před škodlivými aktivitami hackerů. Jedná se o techniku, jak blokovat přístup k určitým webům nebo IP adresám, které mohou ohrozit firemní systémy. Vychází z předpokladu, že čím dříve je útok zastaven, ideálně v samotném zárodku, tím méně škod způsobí, a vyžaduje méně času a nákladů na jejich odstranění. Produkt N-able DNS Filtering obsahuje efektivní nástroje umožňující přerušit tzv. „kill chain“, tj. řetězec kybernetického útoku, v kterékoliv jeho fázi.

Výhody tohoto řešení spočívají ve:

• Využívání umělé inteligence a strojového učení k rozpoznání a blokování škodlivých stránek v reálném čase

• Rychlému nastavení ochrany DNS na infrastruktuře zákazníků

• Získání přehledu o provozovaném IT prostředí u zákazníků včetně zařízení umístěných mimo firemní síť

• Snadném zprovoznění a správě z jednoho centrálního dashboardu

„Každý den vznikají tisíce škodlivých webových stránek, podvodných inzertních bannerů, phishingových stránek a dalších hrozeb, které nedokážou tradiční firemní webové filtry včas rozeznat a blokovat,“ řekl Ondřej Šabata, Sales Engineer pro řešení N-able ve společnosti ZEBRA SYSTEMS. „Nový produkt je dalším krokem od tradičního break/fix modelu směrem k proaktivní bezpečnosti, která umožňuje eliminovat útoky dříve, než způsobí jakoukoliv škodu.“

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top