Informatika

Yenkee pčichází s ergonomickou výbavou pro Home office

Do nového roku jsme vstoupili s pracovním modelem, který je pro mnohé novým standardem. Částečný nebo úplný „home office“ se již stal pevnou součástí běžného života, a tak je vhodné si i svou domácí kancelář přizpůsobit k co největšímu pohodlí. Značka Yenkee úspěšně navazuje na podzimní kampaň „protože vaše kancelář není vždy v kanceláři“ a uvádí na trh další novinky do Office produktů pro každodenní používání, ať se zrovna kancelář nachází kdekoli.

Vertikální myš Yenkee YMS 5030 ErgoSnug YENKEE

Vertikální myši jsou trendem posledních let. Podporují přirozenou polohu zápěstí, a působí tak preventivně proti riziku syndromu karpálního tunelu a dalších stresů souvisejících s každodenním používáním počítačových myší.

Úhel 65° a výška myši Yenkee YMS 5030 ErgoSnug jsou zvoleny tak, aby zápěstí bylo v optimální poloze. Ovládá se pohodlně pomocí šesti tlačítek a lze na ní nastavit citlivost až do 1 600 DPI. Velikost a tvar myši jsou navrženy tak, aby vyhovovaly většině pravorukých uživatelů.

Díky svému ergonomickému tvaru a povrchu příjemnému na dotyk je tato myš ideální volbou pro kancelářské i domácí použití. K počítači se připojuje pomocí vestavěných Nano USB-A nebo USB-C donglů, které jsou umístěny pod krytkou baterie. Oba přijímače mají pracovní vzdálenost až 10 metrů.
YMS 5030 je napájena jednou AA baterií, automaticky se vypíná při nečinnosti a má „energy save“ mode pro prodloužení životnosti baterie.

Na českém trhu je vertikální myš Yenkee YMS 5030 ErgoSnug v prodeji za 499 Kč.

Druhou novinkou na poli ergonomických produktů Yenkee je ergonomická myš YMS 5050 SHELL

Tato ergonomická bezdrátová myš podporuje přirozenou polohu zápěstí, čímž snižuje tlak na hlavní nervy zápěstí a předchází riziku syndromu karpálního tunelu. Díky kompaktnímu tvaru je praktická na cesty, kde dobře poslouží všem pravorukým uživatelům. YMS 5050 SHELL se ovládá pomocí šesti tichých tlačítek včetně rolovacího, DPI (lze přepínat na škále až do 1 600 DPI) a bočních tlačítek.

K počítači se připojuje pomocí vestavěného Nano USB-A a USB-C donglu v jednom s dosahem až 10 metrů. Dongle je umístěný pod krytkou jedné AA baterie. Myš se automaticky vypíná při nečinnosti a má „energy save“ mode pro prodloužení životnosti baterie.

Na českém trhu bude vertikální myš Yenkee YMS 5050 SHELL v prodeji za 499 Kč od ledna 2022.

Bezdrátová nízkoprofilová sada YKM 2008CS TRIBE

Novinkou v nabídce myší a klávesnic je i praktická sada stylové klávesnice plné velikosti a nízkoprofilové myši. Set se k počítačům s operačním systémem Windows 7/8/10 nebo Mac OS X připojuje spolehlivým 2,4GHz bezdrátovým připojením pomocí USB-A donglu s provozním dosahem až 10 metrů. Tělo klávesnice je elegantní a tenké, vyrobené z prémiových materiálů. Mechanika kláves je vybavena špičkovými nůžkovými spínači pro pohodlné psaní s okamžitou odezvou na dotyk.

Na českém trhu bude bezdrátový set YENKEE TRIBE YKM 2008CS v prodeji za 999 Kč od ledna 2022.

Bezdrátová ergonomická sada YKM 2009CS MANTA

Mezi novinky produktů Yenkee představené na začátku roku 2022 patří také sada ergonomické klávesnice a myši YKM 2009CS Combo WL set Manta. Set se k počítačům s operačním systémem Windows 7/8/10 nebo Mac OS X připojuje spolehlivým 2,4GHz bezdrátovým připojením pomocí USB-A donglu s provozním dosahem až 10 metrů. Ergonomický tvar klávesnice připomíná rejnoka a je určen pro kancelářské profesionály se schopností psát tzv. všemi deseti. Elegantní tělo klávesnice je vyrobené z prvotřídních materiálů v kombinaci s tichými membránovými spínači, které ocení zejména ti, kdo pracují v kancelářích s více lidmi. Klávesy zajišťují pohodlné psaní s okamžitou odezvou na dotyk.

Na českém trhu bude bezdrátový set YENKEE MANTA YKM 2009CS v prodeji za 999 Kč od ledna 2022.

YSM 710 LED Ring držák telefonu YENKEE

Streamování a natáčení videí se již dávno netýká jen youtuberů a influencerů. Učitelé, školitelé či manažeři, kteří chtějí, aby kvalita jejich videa byla prvotřídní, postupně docházejí ke zjištění, že klíčem ke kvalitnímu videu není nutně nejnovější iPhone, ale světelné podmínky při nahrávání.

Pomocí speciálního stativu a kruhového LED osvětlení budou světelné podmínky ve videu vždy výborné, a to pro natáčení, focení i streamování na sociálních sítích. Na YSM 710 LED Ring lze nastavit až 29 barevných variant podsvícení. Tři základní odstíny bílé (studená, neutrální, teplá) dodají natáčenému projektu na profesionalitě. Dalších 13 statických a 13 dynamických RGB barevných variant podsvícení pomůže dosáhnout originálních scén pro streaming, tvorbu fotografií a videí.
Pro každou z 29 barevných variant lze nastavit až osm různých úrovní jasu, a navodit tak optimální atmosféru pro natáčení videa.

Ve výbavě YSM 710 LED Ring je dálková selfie spoušť, kterou lze jednoduše připojit pomocí Bluetooth k telefonu, dálkový ovladač pro vypnutí/zapnutí, nastavení intenzity a barevnosti a na napájecím kabelu je také fixní ovládací panel pro rychlou manipulaci s LED osvětlením.

Univerzální držák mobilního telefonu pojme telefony o šířce 55–80 mm a LED kruhové osvětlení je možné individuálně polohovat a otáčet v 360° rozmezí. Napájení LED osvětlení probíhá skrze USB-A kabel, který potřebuje minimální výkon 10 W.

Na českém trhu je YSM 710 LED kruhový držák telefonu YENKEE v prodeji za 799 Kč.

Univerzální vlogovací set s LED osvětlením – Yenkee YSM 720

Praktický skládací set tripodu se standardním ¼ závitem (standard fotoaparátů a kamer) a LED svítidly je praktickou pomůckou pro pořizování vlogů doma i na cestách. Tripod s nastavitelnou výškou od 47 do 122 mm unese zařízení do hmotnosti 5 kg (zvládne i malý projektor) a díky své hmotnosti 114 g je vhodný pro natáčení „v terénu“. Hlavou tripodu je možné otáčet ve 360°rozmezí.

Pomocí flexibilního ramena o délce 24,5 cm lze uchytit LED svítidlo nebo další držák na mobilní telefon. LED svítidlo, které je součástí vlogovacího setu, vyzařuje studené bílé světlo o teplotě 6 000 K s příkonem 9 W a se svítivostí 800 lm, což bohatě stačí pro pořizování selfie videí v běžných podmínkách. LED světlo se zabudovanou 2 000mAh baterií se dobíjí pomocí USB-C kabelu a na jedno nabití podle intenzity vydrží svítit tři až čtyři hodiny. Aktuální stav baterie lze zjistit pomocí čtyř indikátorových diod na zadní straně světla.

Na českém trhu je LED kruhový držák telefonu YENKEE YSM 710 v prodeji za 1 299 Kč.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top