Informatika

Western Digital uvádí na trh nejnovější 20TB pevný disk WD Red Pro

Společnost Western Digital uvádí na trh nejnovější pevný disk WD Red Pro 20 TB. Pevný disk využívá technologii CMR a je optimalizovaný pro nasazení do systémů NAS (až 24 pozic). Disk je navržený pro pracovní zatížení s vysokou intenzitou v nepřetržitém (24/7) provozu.

Nový disk WD Red Pro 20 TB s technologií OptiNAND pomáhá středním a větším firmám ukládat, sdílet a chránit rychle rostoucí objemy dat, která jsou generována zejména obrazovým záznamem ve vysokém rozlišení, 3D zobrazováním a modelací a animací nebo při zobrazování CT/MRI a při dalších pracovních úkolech, zejména v oblasti vědy nebo zdravotnictví.

WD Red Pro 20 TB bude k dostání v internetovém obchodě Western Digital online store a průběžně i u dalších vybraných prodejců a resellerů. Doporučená koncová cena je 21 397 Kč.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top