automotive

Výstavní premiéra v Ženevě: Vrcholný model Volkswagen T-Roc R

Volkswagen představí na mezinárodním autosalonu v Ženevě model T-Roc R, novou vrcholnou verzi crossoveru, který byl úspěšně uveden na trh v roce 2017. Vysokovýkonný automobil společnosti Volkswagen R přesvědčí nejen pozoruhodnými výkonovými parametry. Sportovní vlastnosti modelu Volkswagen T-Roc R umocňuje nezaměnitelný design exteriéru a interiéru ve specifickém stylu „R“.

Nový T-Roc R
Volkswagen rozšířil na konci roku 2017 svou nabídku o model T-Roc, zcela nový kompaktní crossover, který se vyznačuje přitažlivým vnějším vzhledem a mimořádně funkčním interiérem. Elegantní všestranný automobil kombinuje robustnost SUV s dynamikou kompaktního hatchbacku. T-Roc se díky tomu cítí jako doma jak v městských ulicích, tak i na nejkrásnějších silnicích tohoto světa.

T-Roc svým přitažlivým konceptem nadchnul již mnoho zákazníků. Od uvedení na trh v listopadu 2017 bylo na celém světě prodáno 200 000 vozů. Nový T-Roc R nyní doplní širokou nabídku verzí kompaktního crossoveru o mimořádně sportovní variantu, která osloví především individualisty, požadující elegantní vzhled i vynikající jízdní výkony.

Nový model T-Roc R vyvinula společnost Volkswagen R, která jej také podrobila důkladným testům, mimo jiné i na legendárním Nürburgringu. Na vývoji vozidla se podíleli mimořádně zkušení jezdci, jako je mistr světa ve WRX Petter Solberg nebo tovární jezdec Volkswagenu Benjamin Leuchter.

Volkswagen R je stoprocentní, samostatná dceřiná firma společnosti Volkswagen AG. Písmeno R, použité poprvé u modelu Golf R32, znamená „Racing“ a vyjadřuje těsné spojení s motoristickým sportem.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top