Informatika

Výrobce spojovacích prvků Royal Nedschroef využívá Infor CloudSuite Automotive ke konsolidaci a transformaci více entit

Společnost Infor, globální dodavatel cloudového softwaru, oznámila, že společnost Nedschroef, nizozemský výrobce spojovacích prvků, zvolila k modernizaci svých podnikových operací řešení Infor CloudSuite Automotive s cílem ušetřit náklady a zvýšit efektivitu.

Ve firmě Nedschroef se rozhodli završit svou transformaci ze skupiny autonomních organizací do jediné entity skládající se z různých obchodních divizí implementací integrovaného ERP systému, který má podpořit novou digitální strategii v rámci nového podnikového modelu. Pro realizaci této strategie bude kompletní systém integrován, od interních procesů jako například správa výrobních zařízení až po externí procesy včetně řízení dodavatelského řetězce.

Implementace probíhá postupně na jednotlivých lokalitách – řešení již bylo nasazeno na dvou provozech v Barceloně a německém Schrozbergu. Rollout na zbývající provozy bude probíhat v letech 2021 až 2024. Díky implementaci Infor CloudSuite Automotive získají v Nedschroef potenciál k významným úsporám, nižší úrovni rizik a nárůstu produktivity, jak kvantitativní, tak kvalitativní.

I když v Nedschroef předtím využívali ERP systém Infor XPPS, firma se rozhodla vypsat standardní výběrové řízení a oslovila více dodavatelů. Řešení Infor CloudSuite Automotive bylo vybráno na základě kombinace odvětvově-specifické funkčnosti a schopnosti okamžitě generovat provozní přínosy. Dalším důležitým faktorem rozhodnutí byla integrovaná platforma, která dokáže reagovat na specifické požadavky automobilového a výrobního odvětví.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top