automotive

Vojáci z Ostravy budou jezdit Toyotami

Vojáci z Krajského vojenského velitelství v Ostravě budou jezdit novými vozy značky Toyota. Modely Land Cruiser, Hilux a Proace Verso jim pořídil Moravskoslezský kraj.

Vozidla byla vysoutěžena v rámci veřejné zakázky, kterou Toyota vyhrála prostřednictvím svého autorizovaného partnera Autobond Group. Klíčky od aut z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje Ivo Vondráka převzal ředitel Krajského vojenského velitelství, plukovník Jaroslav Brabec.

“Vozy Toyota jsou synonymem pro spolehlivost a velkou odolnost, kterou mnohokrát prověřilo jejich nasazení v extrémních podmínkách. Jsme rádi, že nyní budou sloužit také vojákům v Moravskoslezském kraji,” říká Roman Kratochvíl, obchodní ředitel Autobond Group.

Prodej osobních a lehkých užitkových vozů značky Toyota se loni zvýšil o 17,3 procenta na 10 338 aut, což je nejvíce v historii. V minulém roce Toyota zákazníkům dodala 125 vozů Land Cruiser a 317 pickupů Hilux. Nejoblíbenějším užitkovým vozem je model Proace, který zaznamenal nárůst odbytu o 160 procent na 742 aut.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top