automotive

Vojáci z Ostravy budou jezdit Toyotami

Vojáci z Krajského vojenského velitelství v Ostravě budou jezdit novými vozy značky Toyota. Modely Land Cruiser, Hilux a Proace Verso jim pořídil Moravskoslezský kraj.

Vozidla byla vysoutěžena v rámci veřejné zakázky, kterou Toyota vyhrála prostřednictvím svého autorizovaného partnera Autobond Group. Klíčky od aut z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje Ivo Vondráka převzal ředitel Krajského vojenského velitelství, plukovník Jaroslav Brabec.

“Vozy Toyota jsou synonymem pro spolehlivost a velkou odolnost, kterou mnohokrát prověřilo jejich nasazení v extrémních podmínkách. Jsme rádi, že nyní budou sloužit také vojákům v Moravskoslezském kraji,” říká Roman Kratochvíl, obchodní ředitel Autobond Group.

Prodej osobních a lehkých užitkových vozů značky Toyota se loni zvýšil o 17,3 procenta na 10 338 aut, což je nejvíce v historii. V minulém roce Toyota zákazníkům dodala 125 vozů Land Cruiser a 317 pickupů Hilux. Nejoblíbenějším užitkovým vozem je model Proace, který zaznamenal nárůst odbytu o 160 procent na 742 aut.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top