Informatika

Virtuální konference SAP Industry Days 2021 se blíží

Digitální transformace je téma, které je aktuální prakticky ve všech společnostech. Firmy, které čelily krizi, řeší a řešily, jak moudře investovat do IT řešení, a jaké IT nástroje by měly být nasazeny jako první a jaké později.

Nejen tyto aktuální výzvy se budou diskutovat na virtuální konferenci SAP Industry Days 2021, která se během čtyř dní zaměří na finanční služby (7. září), utility (8. září), výrobu (9. září) a retail (10. září), a to vždy od 10 do 16 hodin. Konference SAP Industry Days 2021 bude plně virtuální, přinese interaktivní obsah, a především mnoho příběhů zákazníků a partnerů SAP. Na online setkání budou mít účastníci možnost poslechnout si zkušené odborníky, inspirovat se současnými trendy a řešením obchodních výzev v příslušných oborech. Zároveň se dozvědí, jak naplánovat digitální transformaci a jak ji úspěšně uskutečnit. Získají také informace o obchodních řešeních, která pomohou nejen udržet konkurenceschopnost, ale také uspět v dynamicky se měnícím prostředí.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top