doprava

ViaGo – krok správnou cestou

V druhé polovině minulého roku dodala společnost SWS zákazníkům první kusy elektorskůtrů ViaGo a bylo pro ně opravdu velkým překvapením, jaký je tento segment „v kurzu“. Desítky prodaných kusů mluví za vše. Nabídkou dokážeme dodavatel uspokojit potřeby uživatelů od 15 do 100 let.

Veškerou nabídku produktů, recenzí,blogů najdete na www.viago.cz Vzhledem k  dlouholetým zkušenostem z distribuce dodává společnost složené, otestované a 100% připravené motorky kamkoliv v ČR. Garantuje záruční i pozáruční servis pro celou Českou republiku stejně jako vynikající poměr cena/výkon. Společným jmenovatelem motorek ViaGo jsou špičkové jízdní vlastnosti, dlouhý dojezd a velmi úsporný provoz. Vše si mohli zájemci vyzkoušet na loňské RoadShow. Letos je mohli vidět na veletrhu Motosalón s rekordní účastí 70 000 návštěvníků.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top