automotive

V pražské Dubči se setkali majitelé vozů Rolls-Royce a Bentley

V pražské Dubči se dnes setkali majitelé luxusních vozů značky Rolls-Royce a Bentley. Třetí ročník srazu, který pořádal Rolls-Royce a Bentley klub, představil vozy vyrobené v rozpětí téměř 100 let, tedy od 20. let minulého století až do současnosti. Do areálu se sjely i vozy Ferarri, BMW nebo Mercedes a k vidění byla například i stará Praga.

“Zajímají nás vozy jak předválečné, tak ty nejmodernější. Ve spanilé jízdě nejdříve vyjedou vozy Rolls Royce a Bentley, ale připojit se mohou i další,” řekl ČTK jeden z pořadatelů Martin Kot.

Návštěvníci si mohli prohlédnout veterány, ale i ta nejmodernější auta Bentley a Rolls-Royce. Mezi vystavenými vozy byl například model Phantom, kterým jezdil v 60. letech hudebník John Lennon. K vidění byl také model Silver Cloud, ve kterém se proháněl Fantomas ve filmu Fantomas vs. Scotland Yard. Vystaveny byly vozy jak s evropským řízením vlevo, tak ostrovním, tedy s volantem na pravé straně.

Návštěvníci areálu v Dubči si mohli prohlédnout rovněž řadu sportovních vozů, mezi kterými nechybělo Ferrari nebo Maserati. Vystavena byla rovněž stará Praga a několik typů vozu Mercedes.

Vrcholem akce má být podle pořadatelů zmíněná spanilá jízda historických vozidel.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top