automotive

Toyota Víkend představí nové Aygo i akční ceny na Yaris, Auris a další modely

V sobotu 9. a neděli 10. června proběhne u všech autorizovaných prodejců značky Toyota další z oblíbených Toyota Víkendů. Během něj si zákazníci budou moci pořídit oblíbené modely od Yarise až po RAV4 za zvýhodněné ceny nižší až o 90 000 Kč, levnější bude také originální příslušenství. Kromě toho se tu poprvé představí nová stylová verze modelu Aygo, které bude rovněž k dostání za akční cenu.

Červnový Toyota Víkend poprvé představí letošní novinku, novou verzi nejmenšího modelu Toyota Aygo. Nový model má zbrusu nový vzhled exteriéru i interiéru, LED světla denního svícení a několik stupňů výbavy ušitých na míru různým životním stylům. Přichází v nových atraktivních barevných odstínech, z nichž nejvýraznější je tmavě růžová Magenta. Kromě toho je tišší ve městě i na dálnici, přesto má vyšší výkon a také lepší ovladatelnost a citlivost řízení. Vůz, který se vyrábí v Česku a vyznačuje se také nejnižší spotřebou paliva v dané třídě, bude během Toyota Víkendu k dostání za akční cenu 204 900 Kč, a to díky zvýhodnění 30 000 Kč a bonusu 20 000 Kč při výkupu stávajícího vozu. Zákazníci, kteří navíc už mají starý model Aygo a dají ho k výkupu, mohou využít speciální akce „Aygo za Aygo“, díky kterému získávají navíc ještě věrnostní bonus ve výši 10 000 Kč.

Výhodné nabídky se týkají i dalších nejprodávanějších modelů. Toyota Yaris s výbavou Active s paketem Trend a šestistupňovou manuální převodovkou bude pro zákazníky připraven za 299 900 Kč, a to díky cenovému zvýhodnění až ve výši 40 000 Kč a bonusu při výkupu stávajícího vozu 25 000 Kč.

Akční ceny Extra se týkají také oblíbených modelů Toyota Corolla, Auris, RAV4 nebo C-HR, které budou v nabídce s cenovým zvýhodněním až 90 000 Kč a bonusem až 35 000 Kč při výkupu starého vozu. Výhodné ceny se týkají standardních, ale i hybridních pohonů. Protože jsou ceny pohonných hmot v současnosti nejvyšší za poslední 3-4 roky, jsou hybridy navíc o to výhodnější, že kombinace benzínu a elektřiny nabízí mnohem úspornější provoz.

Součástí víkendové nabídky Extra je v neposlední řadě také sleva 25 % na originální příslušenství, jako jsou střešní nosič, zavazadlový box či rohože. Na ocelová kola se zimními pneumatikami je pak přichystaná sleva 33 %.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top