automotive

Toyota uspěla v soutěži o nejlepší firemní auta roku

Desátý ročník ankety Fleet Awards, kterou pořádá magazín Fleet pro firemní automobily, byl pro Toyotu velmi úspěšný. Ve třech kategoriích uspěly modely Toyota Auris Hybrid, Toyota Land Cruiser a Lexus LS 500h.

Cílem ankety Fleet Awards je ocenit produkty a služby, které ve svém segmentu vynikají, a jejich ocenění je tak i dobrým vodítkem pro manažery, kteří pro své firmy hledají nejvhodnější služby a produkty na trhu. Snaží se přitom o co nejobjektivnější systém hodnocení, proto se na volbě vítězů podílí stočlenná odborná porota a odborná veřejnost. Na výběr těch nejlepších mají půl roku, během něhož všechny nominované automobily testují.

Celkem se vyhlašuje šestnáct kategorií a doplňkových Trophy. Toyota letos uspěla ve třech z nich. Model Auris Hybrid získal ocenění Internetové referentské auto roku. Toyota Land Cruiser je vítězem Off-Road Trophy.

„Těší nás, že rostoucí zájem firemních zákazníků o modely Toyota a Lexus potvrdila i odborná veřejnost. Fleet je pro nás dlouhodobě prioritou a jsme rádi, že čím dál více firem oceňuje pověstnou kvalitu a spolehlivost značky a především atraktivní a konkurenceschopnou nabídku, kterou v současnosti u obou značek máme, “ řekl Martin Peleška, ředitel českého zastoupení značek Toyota a Lexus.

Prémiový brand Toyoty Lexus si odnesl Hybrid Trophy za model LS 500h. „Pro nás je vítězství velký úspěch a ohodnocení práce, kterou pro rozvoj značky na českém trhu děláme. Radost máme o to větší, že tímto titulem byla oceněna naše vlajková limuzína Lexus LS 500h, která vybočuje z běžné řady top manažerských vozů a nabízí úžasný průnik tradiční japonské řemeslné práce a nejmodernějších technologií. Věříme, že v příštím roce budeme s příchodem modelů ES a UX ve fleetu ještě úspěšnější, neboť firmy začínají být čím dál odpovědnější k životnímu prostředí a kombinace kvality, nízkých hodnot spotřeby a emisí a skvělého TCO je pro ně velmi atraktivní,“doplnil Jakub Květoň, manažer značky Lexus.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top