automotive

Toyota připravuje vozy na jaro za výhodné ceny

Společnost Toyota Central Europe-Czech připomíná svým klientům, že na jaře si jejich vůz zaslouží speciální péči. Připravila proto jarní kampaň zaměřenou na servis a přípravu auta na nadcházející teplé období. Díky této nabídce přitom zákazníci příjemně ušetří.

Zákazníci si mohou nechat za výhodnou cenu vyčistit a dezinfikovat klimatizaci, regeneraci po zimě si zaslouží i chladicí médium. Na letních cestách se vždycky hodí nejrůznější příslušenství, jako jsou střešní zavazadlový box nebo nosič jízdních kol. Proto jsou nyní k dostání s pětadvacetiprocentní slevou. Ta platí i na výměnu kabinového filtru.

Čištění a dezinfekce klimatizace
Za cenu 300 Kč získá zákazník kompletní vyčištění a dezinfekci výparníku a ventilačních a topných cest. Výsledkem je klimatizace zbavená škodlivých bakterií a nečistot a příjemná vůně. Součástí je také diagnostika stavu akumulátoru pomocí testeru; kontrola množství motorového oleje a brzdové kapaliny a za příplatek i jejich doplnění na předepsané množství, dále kontrola stavu a těsnosti chladicí soustavy a stavu řemene vodního čerpadla, kontrola funkce ostřikovačů a případné seřízení trysek, kontrola funkce vnějšího osvětlení, kontrola stavu pneumatik včetně rezervy a nastavení na předepsaný tlak.

Regenerace chladicího média klimatizace
Během roku může ze systému uniknout zhruba pět až deset procent chladicího média, čímž se snižuje výkon a účinnost klimatizace. Případná oprava je přitom velmi nákladná. Jeho regenerace je tedy chytrou prevencí a nyní je za zvýhodněnou cenu 600 Kč.

Nový kabinový filtr pro dokonalou čistotu
Bezchybný účinek klimatizace zajistí také výměna kabinového filtru, který zbavuje vzduch přicházející do interiéru prachu, nečistot, pylů, ale i zápachů. Práce za výměnu není účtovaná a samotný filtr je nyní se slevou 25 procent.

Originální příslušenství se slevou 25 %
Vybrané originální příslušenství Toyota si mohou nyní zájemci pořídit o čtvrtinu levněji. Nabídka obsahuje například střešní nosiče či střešní zavazadlové boxy, střešní a zadní nosiče kol, plastovou rohož zavazadlového prostoru či sortiment textilních a velurových koberců. Výhodné ceny jsou připraveny i na letní pneumatiky.

Věrnost se vyplácí
Pro vozy starší tří let, které přijedou na předepsanou servisní údržbu, je připravena silniční asistenční služba Toyota Eurocare na 12 měsíců zdarma. Pokud zákazník pravidelně využívá autorizovaný servis pro předepsané prohlídky, získá možnost opakovaného prodloužení záruky na 12 měsíců bez omezení ujetých kilometrů nebo stáří vozidla.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top