automotive

Toyota má nový showroom v Opavě

Společnost AUTOBOND GROUP otevřela nový showroom značky Toyota, tentokrát v Opavě. Plocha o velikosti přes 2 250 m2 nabídne prodejní i servisní centrum a prakticky kompletní modelovou řadu značky. Původní opavská pobočka Toyoty už byla nárokům zákazníků příliš malá, proto bylo třeba se přestěhovat do větších a modernějších prostor.

„O automobily značky Toyota je stále větší zájem. Jen za minulý rok jich AUTOBOND GROUP v Moravskoslezském kraji, kde má své čtyři provozovny, prodala bezmála 1 000 kusů, což bylo o 39,3 procent více než v roce předcházejícím,“ říká předseda představenstva společnosti Ing. Libor Šrámek.

Opavská pobočka se na novou adresu v Krnovské ulici přestěhovala ze čtvrti Komárov, aby mohla svým zákazníkům nabízet kvalitnější služby v pohodlnějším prostředí. Přímo v prodejně budou k dispozici dva prodejci s jedním asistentem.

V autoservisu pak rychlou a plynulou pomoc zákazníkům zajišťují dva přejímací technici. Servisní část nového centra je vybavena čtyřmi zvedáky, klempírnou a lakovnou.

Na slavnostním otevření nové dealerství vystoupila kapela Mirai, což je zároveň i název prvního vodíkového vozu na světě, který vyvinula Toyota. Členové skupiny Mirai se již brzy mohou těšit na nové vozy Toyota, které jim společnost AUTOBOND GROUP poskytne.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top