automotive

Toyota má nový showroom v Opavě

Společnost AUTOBOND GROUP otevřela nový showroom značky Toyota, tentokrát v Opavě. Plocha o velikosti přes 2 250 m2 nabídne prodejní i servisní centrum a prakticky kompletní modelovou řadu značky. Původní opavská pobočka Toyoty už byla nárokům zákazníků příliš malá, proto bylo třeba se přestěhovat do větších a modernějších prostor.

„O automobily značky Toyota je stále větší zájem. Jen za minulý rok jich AUTOBOND GROUP v Moravskoslezském kraji, kde má své čtyři provozovny, prodala bezmála 1 000 kusů, což bylo o 39,3 procent více než v roce předcházejícím,“ říká předseda představenstva společnosti Ing. Libor Šrámek.

Opavská pobočka se na novou adresu v Krnovské ulici přestěhovala ze čtvrti Komárov, aby mohla svým zákazníkům nabízet kvalitnější služby v pohodlnějším prostředí. Přímo v prodejně budou k dispozici dva prodejci s jedním asistentem.

V autoservisu pak rychlou a plynulou pomoc zákazníkům zajišťují dva přejímací technici. Servisní část nového centra je vybavena čtyřmi zvedáky, klempírnou a lakovnou.

Na slavnostním otevření nové dealerství vystoupila kapela Mirai, což je zároveň i název prvního vodíkového vozu na světě, který vyvinula Toyota. Členové skupiny Mirai se již brzy mohou těšit na nové vozy Toyota, které jim společnost AUTOBOND GROUP poskytne.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top