Informatika

Společnost InfoConsulting byla jmenována hlavním partnerem společnosti IFS v České republice

Společnost InfoConsulting, která je předním dodavatelem softwarových služeb, byla jmenována jako Principal Partner společnosti IFS v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. InfoConsulting bude tedy ve všech třech zemích působit jako hlavní partner a bude poskytovat své služby stávajícím i novým zákazníků a zároveň bude úzce spolupracovat s dalšími lokálními i globálními partnery společnosti IFS s cílem zajistit špičkové služby zákazníkům.

V souladu s tímto jmenováním společnost InfoConsulting zvyšuje počet svých pracovníků o 50% a to na téměř 200 zaměstnanců v celém regionu. Tito odborníci budou nejen pečovat o stávající zákazníky, ale budou se podílet také na plánovaném růstu v příštích letech.

Miroslaw Kaminski, generální ředitel společnosti InfoConsulting, řekl: “Jsme hrdí na to, že jsme byli společností IFS vybráni jako její hlavní partner v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Na základě našich dlouholetých zkušeností víme, že při implementaci IFS Applications dokážeme zákazníkům dodat skutečnou přidanou hodnotu a těším se na další nové zákazníky a zajímavé projekty v příštích letech.

Marcin Taranek, výkonný ředitel společnosti IFS pro Východní Evropu a střední Asii, dodal: “Zákazníci jsou základem našeho podnikání. Ovlivňují způsob, jakým IFS svá řešení vyvíjí i jakým způsobem tato řešení implementujeme, udržujeme a rozvíjíme. Díky společným základním hodnotám, ověřeným zkušenostem a cílenému zaměření na IFS prokazovala dlouhodobě společnost InfoConsulting jakým je skvělým partnerem a jak podporuje růst značky IFS v regionu. IFS bude dále poskytovat společnosti InfoConsulting přístup k veškerým informacím a znalostem, které jsou nezbytným předpokladem pro poskytování špičkových služeb zákazníkům. “

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top