Informatika

Služby VMware Cross-Cloud nově k dispozici na tržišti Microsoft Azure Marketplace

Společnost VMware oznámila dostupnost služeb VMware Cross-Cloud v online obchodu Microsoft Azure Marketplace, který nabízí aplikace a služby pro použití v cloudu Azure. Zákazníci společnosti VMware mohou využít výhod důvěryhodné cloudové platformy Azure k urychlení modernizace aplikací, rychlejší migraci pracovních zátěží do cloudu a bezpečnějšímu a efektivnějšímu škálování virtuálních desktopů na podporu distribuované pracovní síly.

VMware Cross-Cloud je soubor multicloudových služeb, které mohou zákazníci užívat k vytváření, provozování a správě aplikací v cloudu Microsoft Azure. Na tržišti Azure Marketplace jsou okamžitě dostupné tyto služby VMware Cross-Cloud:

  • Řešení VMware pro Microsoft Azure: integrovaná hybridní cloudová služba, která poskytuje provozně konzistentní a známý způsob provozu, správy a modernizace aplikací založených na VMware vSphere v cloudu Azure s jednoduchým přístupem k dalším inovativním službám Azure.
  • VMware Tanzu: modulární aplikační platforma pro tvorbu, provoz a správu moderních aplikací v cloudu Azure a na hybridní cloudové infrastruktuře.
  • Azure Spring Cloud Enterprise Tier: plně spravovaná služba pro aplikace Spring od společnosti Microsoft vytvořená ve spolupráci s VMware. V současné době je ve fázi veřejného preview.
  • Cloudová služba VMware Horizon v Microsoft Azure: služba spravovaná společností VMware, která poskytuje virtuální desktopy a aplikace přímo z cloudu Microsoft Azure se všemi výhodami řešení VMware Horizon.

„Dnešní podniky očekávají, že budou moci využívat a nasazovat řešení, která mohou přinést okamžité obchodní výsledky. Dostupnost našich služeb VMware Cross-Cloud na tržišti Azure Marketplace umožní našim zákazníkům rychleji realizovat a zhodnotit své produkty a služby,“ říká Zia Yusuf, viceprezident pro strategická ekosystémová a průmyslová řešení společnosti VMware. „S pomocí služeb VMware Cross-Cloud mohou zákazníci realizovat digitální inovace, které potřebují, při zachování míry kontroly, jakou požadují.“

„Prostřednictvím tržiště Microsoft Azure mohou zákazníci po celém světě snadno vyhledávat, pořizovat a zavádět partnerská řešení, kterým mohou důvěřovat, všechna certifikovaná a optimalizovaná pro provoz v cloudu Azure,“ říká Paul Maher, generální ředitel služeb komerčního tržiště společnosti Microsoft Corp. „Jsme rádi, že můžeme přivítat služby VMware Cross-Cloud v rostoucím ekosystému Azure Marketplace.“

Azure Marketplace je online tržiště pro nákup a prodej cloudových řešení certifikovaných pro provoz v prostředí Azure. Azure Marketplace pomáhá propojit společnosti hledající inovativní cloudová řešení s partnery, kteří vyvíjí hotová řešení připravená k použití.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top