automotive

Slevomat.cz chce začít v ČR prodávat zlevněné domy a auta

Největší tuzemský slevový server Slevomat.cz chce začít v ČR prodávat zlevněné domy a auta. Dceřiná společnost Zlavomat na Slovensku již takto prodala přes dvacet domů. ČTK dnes o tom informovala ředitelka Slevomatu Marie Chytilová.

“Aktuálně se snažíme získat i takové partnery, jejichž zboží či služby doposud v on-line prodeji nebyly zcela běžné. Momentálně pracujeme na tom, abychom do nabídky byli schopni zařadit například i prodej domů v ČR,” uvedla Chytilová.

Slevomat již jedná s developery. Vychází přitom ze zkušeností své slovenské pobočky. “Tam byly nabídnuty montované domy. Nabídka byla natolik atraktivní, že způsobila smršť poptávky a zájmu. Domů se nakonec podařilo prodat přes dvacet,” dodala ředitelka. Zájemci si mohli přes slevový portál pořídit slevu 10.000 eur z koncové ceny montovaného domu v hodnotě 60.000 eur (1,62 milionu Kč).

“Kromě domů bychom navíc do budoucna rádi spolupracovali na obdobné úrovni i s prodejci aut,” dodala Chytilová. Podle ní se skladba zákazníků serveru postupně proměňuje. Nakupující již nejsou jen lidé, kteří chtějí ušetřit, ale i ti kteří objevují a zkoušejí nové věci. Potvrdilo se to podle ní například v segmentu služeb či cestování, kdy mnoho zákazníků v nabízených hotelech a penzionech utrácí více než zahraniční turisté.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top