automotive

Slevomat.cz chce začít v ČR prodávat zlevněné domy a auta

Největší tuzemský slevový server Slevomat.cz chce začít v ČR prodávat zlevněné domy a auta. Dceřiná společnost Zlavomat na Slovensku již takto prodala přes dvacet domů. ČTK dnes o tom informovala ředitelka Slevomatu Marie Chytilová.

“Aktuálně se snažíme získat i takové partnery, jejichž zboží či služby doposud v on-line prodeji nebyly zcela běžné. Momentálně pracujeme na tom, abychom do nabídky byli schopni zařadit například i prodej domů v ČR,” uvedla Chytilová.

Slevomat již jedná s developery. Vychází přitom ze zkušeností své slovenské pobočky. “Tam byly nabídnuty montované domy. Nabídka byla natolik atraktivní, že způsobila smršť poptávky a zájmu. Domů se nakonec podařilo prodat přes dvacet,” dodala ředitelka. Zájemci si mohli přes slevový portál pořídit slevu 10.000 eur z koncové ceny montovaného domu v hodnotě 60.000 eur (1,62 milionu Kč).

“Kromě domů bychom navíc do budoucna rádi spolupracovali na obdobné úrovni i s prodejci aut,” dodala Chytilová. Podle ní se skladba zákazníků serveru postupně proměňuje. Nakupující již nejsou jen lidé, kteří chtějí ušetřit, ale i ti kteří objevují a zkoušejí nové věci. Potvrdilo se to podle ní například v segmentu služeb či cestování, kdy mnoho zákazníků v nabízených hotelech a penzionech utrácí více než zahraniční turisté.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top