Informatika

Seagate představuje nové sběratelské externí disky inspirované světem Star Wars

Společnost Seagate dnes oslavila Den Star Wars představením tří sběratelských pevných disků (HDD), jejichž design je inspirován postavami Boba Fetta™, Grogua™ a Mandaloriana™. Nejnovější přírůstky do řady speciálních licencovaných edic úložných zařízení společnosti Seagate byly uvedeny na trh o svátku fanoušků světa Star Wars, jehož vznik je spojen s ikonickou hláškou „ať tě provází Síla“ („May the Force be with you”). Novinky v produktovém portfoliu přináší sběratelům a technologickým nadšencům hmatatelný kousek galaxie.

„Jsme nadšeni, že můžeme oznámit nejnovější výsledky naší pokračující spolupráce s Lucasfilm a přinést hráčům a fanouškům Star Wars tři nové ikonické designy,“ říká Jeff Fochtman, senior viceprezident pro obchod a marketing společnosti Seagate Technology. “Od návrhu až po funkčnost disků, tato zařízení přináší sílu do všech PC sestav a konzolí Star Wars nadšenců.”

Nové speciální externí pevné disky FireCuda se připojí k rodině ingotových disků Star Wars Beskar™, které jsou k dispozici ve třech jedinečných designech, které reprezentují jednu z legendárních postav: chladné chování lovce odměn Boba Fetta, radostný pohled malého Grogua a čestný a neochvějný účel Mandaloriana. Disky jsou vybaveny přizpůsobitelným RGB LED osvětlením a již po vybalení každý design obsahuje vlastní charakteristické světlo: křiklavě červená pro Boba Fetta, zářivě modrá pro Grogua a výrazně modrá pro Mandaloriana. Díky vestavěným a přizpůsobitelným možnostem osvětlení umožní všechny tři disky hráčům a fanouškům Star Wars vzdát doma hold jedné z předalekých galaxií.

Externí pevné disky FireCuda s kapacitou 2 TB jsou kompatibilní s běžnými počítači a zařízeními značek Mac, PlayStation a Xbox, takže techničtí nadšenci mohou shromažďovat a ukládat média, soubory a hry bez ohledu na operační systém. Lehké disky jsou navrženy s připojením USB 3.2 první generace pro univerzální kompatibilitu a vysokou přenosovou rychlost, a díky napájení ze sběrnice USB se perfektně hodí pro fanoušky Star Wars, kteří hledají stylové přenositelné úložiště. Speciální edice disků zahrnuje dvouletou omezenou záruku společnosti Seagate a tříletou službu Rescue Data Recovery, díky které nemusí mít uživatelé obavy, co jim jejich dobrodružství přinesou.

Nové sběratelské modely budou na trhu dostupné v květnu. Fanoušci si tak mohou vytvořit svou vlastní, kompletní galaxii Star Wars a oficiálně oslavit Den Star Wars. Každý disk s kapacitou 2 TB je k dispozici za cenu 2 949,- Kč.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top