elektrotechnika

Schneider Electric věnoval dvěma nejlepším nemocnicím technologie za 200 tisíc korun

Vojenská fakultní nemocnice Praha a Domažlická nemocnice byly vyhlášeny nejlepšími nemocnicemi z pohledu pacientů. Společnost Schneider Electric jim každé věnovala cenu v hodnotě sto tisíc korun. Oběma zdravotnickým zařízením nainstaluje monitoring spotřeby energií a digitalizaci efektivní údržby.

Cena od Schneider Electric pro Vojenskou fakultní nemocnici v Praze a Domažlickou nemocnici obsahuje instalaci a roční předplatné platformy budoucnosti „EcoStruxure™ for Healthcare“, která je navržena pro dosažení vyšší udržitelnosti, odolnosti a mimořádné účinnosti. To vše se zaměřením na pacienty a personál nemocnice. Pomáhá tak zasvěceně předvídat a spravovat každodenní záležitosti a mimořádné události. K balíčku mají nemocnice k dispozici i digitální deník pro údržbu a plánování servisů v rámci jedné budovy. Samozřejmostí je možnost rozšíření na další objekty a areály nemocnic a nasazení dohledu v režimu 24/7.

Protože ve zdravotnictví není čas na výpadky a nejdůležitější je zajištění nepřetržité bezpečnosti a dostupnosti napájení a výkonných technologiích, zaměřila se společnost Schneider Electric právě na tuto problematiku. Platforma EcoStruxure™ for Healthcare je určena pro nemocnice a zdravotnická zařízení a poskytuje to nejmodernější řešení. Díky odolnému napájení může maximalizovat provozuschopnost a zajistit trvalý přístup k integrovaným datům o pacientech a klinickým monitorovacím systémům bez výpadků nebo ztráty dat s cílem zajistit bezpečnou péči o pacienty. Umožňuje spravovat vzdálený provoz, reagovat a přizpůsobovat se měnícím se prioritám i nižším stavům zaměstnanců. Optimalizuje dostupnost a výkon všech zařízení. Nabízí aktivní program kybernetické bezpečnosti, patří k ní i proaktivní údržba a reakce na změny v legislativě. Platforma je připravena pro rozšíření a dokáže se propojit s ostatními systémy. Jejími hlavními přednostmi je spolehlivost, bezpečnost, možnost propojení, úspora a udržitelnost. Tento moderní systém využívají nemocnice po celém světě a také v České republice.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top