elektrotechnika

Schneider Electric rozvíjí partnerský program Ecommerce Partner Program a ukazuje cestu k růstu

Firma Schneider Electric představila nový partnerský program Ecommerce Partner Program, který si klade za cíl podporovat růst partnerů v oblasti e-commerce. Tento program poskytuje partnerům přehled novinek z jejich oboru, a pomáhá jim tak na trhu dosáhnout konkurenční výhody. Jeho součástí je široká nabídka tematických školení nebo přístup k eCommerce Transformation & Activation Managerovi, který umožňuje vytvářet strategie pro dosažení maximálního úspěchu v oblasti e-commerce. Zapojení do programu přináší rovněž řadu dalších výhod, jako jsou marketingové fondy, slevy nebo prodejní akce.

Neustále se vyvíjející prostředí e-commerce klade vysoké nároky na firmy, které musí mít náskok před konkurencí, aby mohly využít příležitosti k růstu. Společnost Schneider Electric reflektuje tyto potřeby svých partnerů, a proto pro ně vyvinula program pro e-commerce, který jim přináší nejnovější informace, zprávy a události z jejich oboru, aby měli přehled o neustále se měnícím trhu. Kromě toho mají partneři přístup k Manažerovi pro transformaci a aktivaci e-commerce (eCommerce Transformation & Activation Manager), který jim pomůže vypracovat správné strategie pro maximalizaci jejich úspěchu.

Program také nabízí kompletní školení v tématech zaměřených na firmu, její produkty, e-commerce, udržitelnost atd., která partnerům pomohou udržet si náskok před konkurencí. V neposlední řadě budou mít firmy výměnou za své zapojení do programu přístup k řadě výhod, jako jsou marketingové fondy, slevy, prodejní akce a další, které podpoří lepší zhodnocení jejich investic do e-commerce.

„Poslání našeho partnerského programu je teď lépe definované,“ říká David Terry, viceprezident IT Channels Europe ve společnosti Schneider Electric. „Poprvé předkládáme našim partnerům v oblasti e-commerce program, který je jedinečný a inovativní a odlišuje se od konkurence. Poskytuje ucelenou sadu nástrojů a zdrojů, které partnerům pomohou uspět v oblasti e-commerce. Program přináší širokou škálu služeb, od marketingové podpory až po technickou pomoc, aby partnerům poskytl co nejlepší výsledek. Program také dává přístup k exkluzivním slevám a propagačním akcím, které partnerům pomáhají maximalizovat jejich zisky,“ dodává Terry. Díky svým funkcím a možnosti přizpůsobit program potřebám každého partnera je program Ecommerce Partner Program skutečně napřed před svými konkurenty.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top