Informatika

SAP přináší zákazníkům novou platformu pro transformaci jejich podnikání

Společnost SAP představuje RISE with SAP, ucelenou platformu pro přeměnu v inteligentní podnik. Řešení RISE with SAP umožňuje zákazníkům přepracovat stávající procesy a dosahovat díky tomu lepších obchodních výsledků, a to bez ohledu na to, v jaké fázi digitální transformace se aktuálně nacházejí. Díky rozsáhlému partnerskému ekosystému umožňuje společnost SAP svým zákazníkům těžit z této transformace rychle, pružně a bez nutnosti velkých počátečních investic.

„Geopolitické napětí, výzvy v oblasti životního prostředí a pokračující pandemie nutí podniky reagovat na změny rychleji, než kdy dříve,“ říká Christian Klein, výkonný ředitel společnosti SAP. „Prosperovat budou jen ty organizace, které dokáží rychle přizpůsobit své obchodní procesy, a právě to je cílem RISE with SAP. Chceme zákazníkům pomáhat v hledání nových způsobů, jak inovovat jejich podnikání, a umožnit jim tak získat konkurenční výhodu. Významnou roli přitom hrají cloudové technologie,“ dodává Christian Klein.

Řešení RISE with SAP je jedinečné v tom, že umožňuje transformaci na inteligentní podnik všem zákazníkům bez ohledu na to, v jaké fází digitální transformace se právě nacházejí nebo jak komplexní je jejich podnikání. Na bázi předplatného mají nyní podniky možnost získat jediného partnera, který bude garantovat vlastní provoz služeb, úroveň jejich kvality i podporu související s digitální transformací. Zdaleka se nejedná jen o čistě technickou migraci do cloudu, ale o komplexní a kontinuální transformační proces.

Společnost SAP ve spolupráci se silným partnerským ekosystémem umožní pomocí RISE with SAP svým zákazníkům provést mj. následující změny:

 • ·       Přepracování podnikových procesů
  • Řešení Business Process Intelligence společnosti SAP využívá odborných znalostí získaných při spolupráci s více než 400 000 zákazníky ve 25 oborech podnikání. Zákazníci mohou průběžně analyzovat, jak fungují jejich obchodní procesy, srovnávat je s průmyslovými standardy a snadno je přizpůsobovat aktuálním změnám. Inteligence může být začleněna do obchodních procesů díky přímému propojení s řešeními SAP pro workflow, robotickou automatizaci procesů (RPA) a služby umělé inteligence (AI).
 • Migrace technologií
  • Nástroje a služby společnosti SAP podporují veškerý přechod na nové technologie. Migrace do cloudu může využít automatizovaných služeb, zatímco standardizované a modulární prostředí umožní rychlé využití dalších inovací. Hladkou migraci a rychlé využívání výhod cloudu usnadní i podpora technologických expertů SAP.
  • Zákazníci si mohou vybrat mezi provozem své infrastruktury v datových centrech SAP nebo v hyper-škálovatelném řešení IaaS (Infrastructure-as-a-Service). Data zákazníků ani jejich systémy tak nemusejí záviset na jediném dodavateli.
 • Vznik chytrého podniku
  • SAP Business Technology Platform umožňuje provést celkovou transformaci podnikání a usnadňuje následné využívání dalších služeb i inovací:
 • Do systému lze snadno přidávat řešení společnosti SAP, jejích partnerů i třetích stran. Rozšiřování a integrace využívá stejného datového modelu a platformových služeb, jako aplikace SAP.
 • K dispozici je přístup k více než 2 200 aplikačním rozhraním (API), což pomáhá při další technologické integraci bez ohledu na to, zda se jedná o řešení on-premise, cloud nebo systémy jiných dodavatelů, než je SAP.
 • Jediná sémantická datová vrstva umožní poskytovat vysoce kvalitní data pro analytiku, plánování i systémy umělé inteligence, což podporuje řízení i plánování podnikových procesů v reálném čase.
 • Řešení SAP i další podnikové procesy lze v reálném čase rozšiřovat bez hlubších znalostí programování (low-code, no-code).
 • Platforma SAP S/4HANA Cloud podporuje integraci se SAP Business Technology Platform. Poskytuje umělou inteligenci, robotickou automatizaci, pokročilé analytické funkce a umožňuje pružné nasazení podle složitosti prostředí zákazníka i jeho dalších potřeb.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top