Informatika

Red Hat s cílem urychlit inovace kontejnerové platformy rozšiřuje podporu pro partnery v regionu EMEA

Red Hat, přední světový poskytovatel řešení založených na open source technologiích, představil iniciativu Leading with Containers, která je určena obchodním partnerům společnosti v regionu EMEA a pomáhá jim proniknout na rostoucí trh kontejnerových platforem. Tato iniciativa podporuje a urychluje angažovanost vybraných obchodních partnerů společnosti Red Hat, kteří jsou hnací silou úspěchu přední podnikové Kubernetes platformy Red Hat OpenShift.

Podle studie Stav podnikového open source v roce 2021 se očekává, že v následujících 12 měsících vzroste využití kontejnerů v regionu EMEA o 74 %, přičemž společnosti budou své strategie hybridního cloudu budovat na technologiích kontejnerových platforem.

Red Hat spustil v regionu EMEA iniciativu Leading with Containers, aby pomohl svým obchodním partnerům navázat na tento růst a etablovat se do role technologických lídrů a důvěryhodných poradců svých zákazníků. Iniciativa Leading with Containers zahrnuje dvě složky: partnerskou specializaci nazvanou „Red Hat Container Platform Specialist“ a program Sales Accelerator, který nabízí další výhody pro partnery se specializací Container Platform Specialist, kteří splňují další požadavky a chtějí urychlit své angažmá v oblasti Red Hat OpenShift realizací konkrétního obchodního plánu. Zapojením do iniciativy Leading with Containers mohou partneři získat následující výhody:

  • Odlišení lídrů na kontejnerovém trhu prostřednictvím nového označení partnerské specializace
  • Komplexní nabídka rozšiřování schopností pro zvýšení dovedností v oblasti kontejnerových platforem
  • Specializovaný marketingový obsah a prodejní nástroje pro oslovení zákazníků využívajících kontejnery
  • Podpůrné mechanismy, které partnery provázejí celým prodejním cyklem, včetně konzultační podpory pro usnadnění zavádění kontejnerů
  • Nové pobídky ke zvýšení ziskovosti partnerů v podobě exkluzivních nákupních podmínek a investičních fondů

V regionu EMEA roste počet partnerů, kteří získali status Red Hat Container Platform Specialist díky absolvování akreditací pro prodejní, technické a dodavatelské znalosti v oblasti hybridní cloudové infrastruktury a nativního vývoje pro cloud.

Kromě toho Red Hat nedávno aktualizoval svůj partnerský program pro poskytovatele řešení v regionu EMEA. Zavedl zjednodušený soubor pravidel a větší flexibilitu při výběru z široké škály certifikací middlewaru pro partnery, kteří chtějí získat status Red Hat Advanced Business Partner nebo Red Hat Premier Business Partner. Pro všechny partnerské specializace jsou také k dispozici předplatná pro vývojáře za zvýhodněnou cenu.

„Při pohledu na obrovský růstový potenciál trhu s kontejnery jsem velmi hrdá na to, že máme tak rozsáhlou síť vysoce kvalifikovaných a specializovaných Red Hat Advanced a Premier Business partnerů. Díky této iniciativě můžeme našim partnerům pomoci stát se důvěryhodnými poradci a technologickými experty, kteří pomohou zákazníkům společnosti Red Hat uspět na jejich cestě k hybridnímu cloudu,“ řekla Petra Heinrich, vice president, Partners & Alliances EMEA společnosti Red Hat.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top