Informatika

Pure Storage umožňuje nasadit účinné strategie pro ochranu dat

Pure Storage zdůrazňuje význam zálohování a obnovy pro vytvoření komplexní strategie ochrany dat. Útoky ransomwaru jsou totiž v dnešním digitálním světě stále častější a pro podniky na celém světě představují časté a nákladné riziko. Společnost Cybersecurity Ventures dokonce předpovídá, že celosvětové škody způsobené ransomwarem by mohly do roku 2031 dosáhnout až 265 miliard dolarů. Přestože si organizace související rizika uvědomují, stále existuje mezera mezi současnou úrovní bezpečnostních opatření a tím, jak by ochrana proti ransomwaru měla fungovat.

Společnost Pure se svým portfoliem produktů pro ochranu dat, včetně Pure SafeMode v kombinaci s FlashArray a FlashBlade a Portworx PX-Backup pomáhá organizacím tuto bezpečnostní mezeru překonat a umožňuje globálním podnikům chránit svá data před ztrátou, poškozením a rostoucími kyberbezpečnostními hrozbami. „Zavedení účinné strategie ochrany dat umožňující naplánovat operace pro všechny fáze případného bezpečnostního incidentu je dnes pro úspěšné podnikání zásadní. I když je nezbytné nastavit správná preventivní opatření, která by útokům zabránila, stejně důležité je, aby organizace naplánovaly obnovu dat. Řešení společnosti Pure mají jedinečnou pozici: mohou zákazníkům pomoci obnovit data rychle a v potřebném rozsahu, a předejít tak narušení kontinuity podnikání a z toho vyplývajícím negativním finančním dopadům,“ uvádí dr. Ratinder Paul Singh Ahuja, technologický ředitel (CTO) společnosti Pure Storage.

Společnosti z celého světa potvrzují, že s pomocí řešení ochrany dat od společnosti Pure mohou skutečně zabezpečit svá data a využít výhod komplexní strategie ochrany dat:

„V sázce jsou miliardy dolarů a v případě výpadku systémů také pověst firmy. Naši klienti proto potřebují spolehlivé a zabezpečené datové služby. Přesně to nám umožňuje společnost Pure Storage, díky které můžeme budovat s klienty pevné a dlouhodobé vztahy,“ říká Jesse Bonserio, Senior Director of Engineering, Abacus Group.

„Tváří v tvář rostoucímu riziku útoků jsem hledal záruku ochrany našich dat. Jak implementovat zálohování tak, aby systém byl odolný i proti ransomwaru? Rozhodl jsem se pro efektivnější ochranu dat s technologií fungující na úrovni úložiště namísto na serveru, a s pravidelným a velmi častým pořizováním snímků pomocí řešení Pure,“ uvádí Marc Duong, CISO-CIO, Solidéo (Société de Livraison des Ouvrages Olympiques).

„Pure Storage SafeMode pomáhá zvýšit naši schopnost zabezpečit všechna data pacientů a stát se důvěryhodným poskytovatelem zdravotní péče v Indonésii,“ říká Wirya Martin, manažer IT infrastruktury a bezpečnosti v organizaci Rumah Sakit Pondok Indah.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top