Informatika

Pure Storage představila řešení FlashBlade//E

Společnost Pure Storage představila řešení FlashBlade//E. Jedná se o škálovatelné úložiště nestrukturovaných dat, které je navrženo tak, aby zvládlo exponenciální růst dat, a přitom nabídlo v rámci celého oboru dosud nejvyšší energetickou účinnost. Díky konkurenceschopné pořizovací ceně a mnohem nižším provozním nákladům FlashBlade//E se zákazníci již nemusejí spokojovat s klasickými disky, a to ani při ukládání velkých objemů dat.

Řešení FlashBlade//E přináší lepší způsob, jak efektivně, spolehlivě a udržitelně spravovat rostoucí objem nestrukturovaných dat. Ve své třídě nabízí nejlepší uživatelské zkušenosti a ekonomické parametry, které zákazníkům umožňují eliminovat v datových centrech poslední zbytky klasických pevných disků.

Úspory z rozsahu: Řešení FlashBlade//E je k dispozici za méně než 0,20 dolarů za GB dat včetně služeb na 3 roky. Platforma začíná na 4 PB a při dalším škálování poskytuje spolehlivý výkon.

Špičková energetická účinnost v rámci celého oboru: FlashBlade//E spotřebovává až 5krát méně energie než diskové systémy, které nahradí. Čím rozsáhlejší systém, tím vyšší je energetická účinnost, což organizacím pomáhá dosahovat stále důležitějších cílů v oblasti udržitelnosti.

Jednoduchost, spolehlivost a budoucnost bez odstávek a výpadků: FlashBlade//E je navržen tak, aby se mohl přizpůsobovat aktuálním potřebám a při zvyšování kapacity byl 10-20krát spolehlivější než systémy založené na klasických pevných discích. Řešení lze rozšiřovat bez přerušení provozu nebo nutnosti upgradu pomocí vysokozdvižných vozíků. Díky jednoduchosti, flexibilitě a předvídatelnému výkonu (vše obdobné cloudovým službám) lze řešení FlashBlade//E bez ohledu na rozšiřování také stále snadno spravovat.

Řešení FlashBlade//E bude všeobecně dostupné na konci dubna 2023. Kromě tradičního nákupu budou mít zákazníci možnost nasadit FlashBlade//E i prostřednictvím nové úrovně služeb v rámci předplatného Evergreen//One Storage as-a-Service (STaaS). Tento model přináší platbu na základě skutečné spotřeby a cloudové prostředí kombinované s úrovní kontroly při místním nasazení (on-premises).

Předpokládá se, že globálně působící organizace budou do roku 2030 využívat oproti současnosti až desetinásobek nestrukturovaných dat. Pro velkokapacitní a cenově citlivé pracovní zátěže, které jsou v současnosti založeny na úložných řešeních s klasickými pevnými disky, je tento růst neudržitelný.

Systémy založené na diskových úložištích zatěžují IT týmy a rozpočty mnoha podniků, protože jsou náročné na správu, spotřebovávají obrovské množství energie, zabírají velké množství místa a jejich komponenty příliš často selhávají, což způsobuje přerušení provozu a znamená ohrožení cenných dat. To vše v konečném důsledku snižuje i schopnost podniků získávat z dat obchodní hodnotu. Moderní řešení souborových a objektových úložišť jsou sice schopna řešit mnoho z těchto problémů, ale pro velká úložiště nestrukturovaných dat, která jsou citlivá na cenu v přepočtu na objem dat, nebyla vhodnou volbou – až dosud.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top