Informatika

Pure Storage nabízí řešení typu all-flash pro všechny způsoby využívání úložiště

Společnost Pure Storage oznámila na konferenci Pure//Accelerate 2023, že dosáhla svého cíle a stala se prvním poskytovatelem technologií, který dokáže uspokojit veškeré potřeby zákazníků v oblasti ukládání dat pomocí řešení typu all-flash, a to díky své jedinečné konkurenční výhodě v oblasti nativní správy flash, architektuře Purity, předplatnému Evergreen a modelu provozu úložiště v cloudu.

„Poskytujeme nejkonzistentnější, nejmodernější a nejspolehlivější portfolio v oboru, které dokáže uspokojit všechny potřeby podniků v oblasti ukládání dat. Se vstupem do nové éry umělé inteligence bude pro naše zákazníky důležitější než kdy jindy vynikající ekonomická a provozní efektivita i ekologické přednosti portfolia produktů Pure. Překonáváme nabídky konkurence, ať už jsou založeny na klasických pevných discích nebo SSD a technologii all-flash,“ uvádí Charles Giancarlo, předseda představenstva a výkonný ředitel společnosti Pure Storage.

Společnost Pure Storage již prokázala, že pro svých více než 11 500 zákazníků z celého světa, kteří působí v různých oborech podnikání a provozují různé typy pracovních zátěží, dokáže nabídnout následující výhody:

 • desetinásobné zvýšení spolehlivosti úložišť oproti konkurenci;
 • dvakrát až pětkrát vyšší energetickou a prostorovou efektivitu ve srovnání s konkurenčními řešeními all-flash a desetkrát vyšší efektivitu oproti řešením založeným na klasických pevných discích;
 • pětkrát až desetkrát nižší potřebu ruční práce než starší úložiště;
 • minimálně o 50 % nižší celkové náklady na vlastnictví (TCO) ve srovnání s konkurenčními nabídkami flash i klasických pevných disků;

Společnost Pure Storage je schopna dosáhnout těchto výsledků, a uspokojit tak všechny potřeby v oblasti ukládání dat díky několika jedinečným konkurenčním výhodám:

 • Technologie DirectFlash společnosti Pure Storage jedinečným způsobem využívá software zapsaný přímo do paměti flash, zatímco ostatní konkurenti používají dražší, méně efektivní disky SSD s kratší životností.
 • Vysoce konsolidovaná produktová řada společnosti Pure se skládá ze společného operačního systému Purity a systému pro správu Pure1. Vše funguje na platformě s vertikálním i horizontálním škálováním (scale-up, scale-out), zatímco konkurence pro pokrytí stejné šíře případů použití vyžaduje mnoho různých softwarových a hardwarových platforem.
 • Jedinečný model předplatného Evergreen a služby Pure Storage zaručují, že nasazené produkty nikdy nezastarají, přizpůsobují se měnícím se potřebám a upgrady nevyžadují přerušení provozu.
 • Cloudový provozní model společnosti Pure Storage umožňuje zákazníkům provozovat svá úložiště způsobem, jako by byli zákazníky cloudových služeb: vysoce automatizovaně, s orchestrací (koordinovaně) a jako službu.

Další oznámení na konferenci Pure//Accelerate:

 • Rozšíření rodiny produktů Pure//E zaměřené na náhradu klasických pevných disků o zcela nové zařízení FlashArray//E naplňuje závazek společnosti Pure Storage, že zbaví zákazníky omezení, která s sebou přinášejí klasické pevné disky. Celá rodina Pure//E je prvním úložným systémem typu all-flash, který dokáže uspokojit potřeby trhu sekundárních úložišť za ceny konkurenceschopné se systémy pevných disků s rychlostí 7 200 otáček za minutu (RPM) – a to s mnohem menšími nároky na energii a prostor a s nižšími provozními náklady.
 • Uvedení nové generace FlashArray //X a FlashArray//C přináší zákazníkům dosud největší pokrok v oblasti výkonu, efektivity a zabezpečení. Nové modely FlashArray nabízejí oproti svým předchůdcům až o 40 % vyšší výkon, o 30 % vyšší online kompresi pro rozšíření kapacity úložiště a nové funkce ochrany proti ransomwaru, které jsou dodávány výhradně prostřednictvím upgradu nevyžadujícího přerušení provozu.
 • Nová garance SLA pro případ útoku ransomwaru pro Evergreen//One a vylepšené funkce AIOps přinášejí pokročilou odolnost dat a umožňují organizacím využívat výhod komplexní strategie ochrany dat.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top