automotive

Ocenění pro ID. BUGGY na prestižní soutěži elegance

Studie ID. BUGGY zažila na akci „Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille“ své první velké veřejné vystoupení po světové premiéře na autosalonu v Ženevě. Elektrická buggy se předvedla na pomyslném mole společně s módními kreacemi belgické návrhářky Ann Demeulemeester a v soutěži elegance obdržela ocenění publika. Šéfdesignér značky Volkswagen, Klaus Bischoff, který při přehlídce seděl za volantem, neskrýval nadšení: „Je to senzační vyznamenání pro náš designérský tým, když mezinárodní fanoušci automobilů zvolili na tak prestižní akci ID. BUGGY miláčkem publika. Naše vize elektromobility byla lidmi přijata i na emocionální úrovni.“

Studie ID. BUGGY přesvědčila puristickým designem, který je nadčasový a zároveň nezaměnitelný, již při své světové premiéře. Srdce publika si nyní získala i na jedné z nejprestižnějších soutěží krásy na světě.

„Chantilly Arts & Elegance, Richard Mille“ patří společně s designérskými soutěžemi v areálu italské vily Villa d’Este a v kalifornském Pebble Beach mezi nejdůležitější akce svého druhu v automobilovém odvětví. Renesanční zámek v malém městě 50 kilometrů severně od Paříže je světoznámý a soutěži elegance propůjčuje jedinečnou atmosféru.

Jedinečný je také koncept akce. Světoznámí módní návrháři připravují exkluzivní módní kreace, které ladí s příslušnými automobily. Jejich díla jsou pak během přehlídky představována na pomyslném mole modelkami a modely za doprovodu automobilu.

„Chantilly je naprosto vrcholnou událostí, na níž jsou nejvzácnější automobily prezentovány zainteresovanému a zkušenému publiku. Krásnější prostředí pro budoucí design naší značky si nedokážu představit,“ vysvětloval šéfdesignér Volkswagenu Klaus Bischoff.

ID. BUGGY ukazuje, že i elektrická mobilita může poskytovat potěšení. Jedinečné zážitky z jízdy vyjadřuje čistý designérský styl. Nezničitelný interiér se vyznačuje minimalistickou koncepcí. Designéři přitom záměrně upustili od pevné střechy a dveří. ID. BUGGY tak navazuje na koncept kultovních kalifornských plážových buggy z 60. let a je moderní interpretací ikony.

Základem studie ID. BUGGY je modulární platforma pro elektricky poháněné automobily (MEB). Volkswagen tímto konceptem zřetelně ukazuje, jak široké spektrum mobility s nulovými emisemi lze prostřednictvím MEB realizovat.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top