automotive

Nový stylistický paket R-Line „Black Style“ pro Tiguan lze již objednávat

Černý a exkluzivní! Zákazníci si mohou nyní individualizovat model Tiguan novým stylistickým paketem R-Line „Black Style“ s černými ozdobnými prvky. Kompaktní SUV zanechává díky tomu ještě dynamičtější dojem.

Tiguan se stylistickým paketem R-Line „Black Style“, dodávaným na přání
Tiguan ve výbavových liniích Comfortline a Highline1 lze nyní na přání kombinovat také se stylistickým paketem R-Line „Black Style“, který je k dispozici pro vozy Tiguan s barvou karoserie bílá Oryx (perleťový lak), bílá Pure, šedá Indium (metalický lak) nebo černá Deep (perleťový lak).

Přehled vybraných prvků výbavy paketu R-Line „Black Style“:

·         Nárazník a rozšíření prahů v designu R-Line, rozšíření podběhů kol a lamely v otvorech pro přívod vzduchu v černé barvě

·         Černý střešní spoiler R-Line

·         Černá 19“ kola „Sebring“ z lehké slitiny

·         Černé podélné střešní nosiče

·         Tmavě tónovaná boční okna vzadu a zadní okno, 90% absorpce světla

·         Černé kryty vnějších zpětných zrcátek

·         Černá lišta na zadním nárazníku

·         Černé okenní lišty

·         Černé ozdobné lišty na náraznících a ochranném obložení dveří

·         Černá prostřední lišta na masce chladiče

·         Multifunkční sportovní volant R-Line, obšitý kůží

·         Pedály z lehkých slitin

 

Stylistický paket R-Line „Black Style“ je pro model Tiguan k dispozici za 96 300 Kč pro linii Highline. Zákazníci, kteří si přejí ještě atletičtější vzhled, se mohou rozhodnout také pro černá 20“ kola „Suzuka“ za
11 800 Kč.

Alternativně je k dispozici paket R-Line „Black Style“ Exteriér za
88 100 Kč pro linii Comfortline, který obsahuje pouze exteriérové stylistické prvky.

Model Tiguan byl uveden na trh v roce 2007 a na celém světě patří mezi bestsellery značky Volkswagen. Druhá generace se začala prodávat v roce 2016 jako první SUV Volkswagen na základě modulární platformy MQB pro modely s motorem uloženým vpředu napříč. V roce 2017 následoval o téměř 22 centimetrů delší Tiguan Allspace, který navíc nabízí až sedmimístný interiér.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top