Informatika

Ness Czech v ABB podporuje a rozvíjí informační systém SAP

Přední český systémový integrátor Ness Czech začal poskytovat podporu provozu podnikového informačního systému SAP ve společnosti ABB v šesti zemích střední a východní Evropy.

Po mnoha letech spolupráce s globálními dodavateli se společnost ABB rozhodla vybrat lokálního partnera. Tento krok je v souladu s vysokými standardy kvality společnosti ABB, které se promítají i do výběru dodavatelů, u nichž společnost klade důraz na efektivitu, spolehlivost a flexibilitu.

„Lokální partner k nám může v případě potřeby snadno přijet a veškeré potřeby a zadání s naším interním týmem na místě prodiskutovat. Mluví jejich jazykem, pochází ze stejného prostředí a také jeho vhled do naší místní problematiky je na vyšší úrovni,“ vysvětluje Zdeněk Bejček, IT ředitel společnosti ABB a pokračuje: „Ness nás oslovil svojí kvalitou i tím, že umí zajistit místní podporu ve všech požadovaných zemích. Důležité pro nás byly také reference a úroveň partnerství SAP.“

Kromě ABB v České republice bude Ness podporovat i pobočky na Slovensku, v Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku a na Ukrajině.

„Spolu s řešením incidentů a standardních změn bude Ness poskytovat také dodatečné vývojové kapacity, které doplní náš interní vývojový tým SAP. V nejbližší době se chystá například projekt rozšíření aplikace v SAP Fiori, která slouží k řízení projektů ve výrobě,“ uvádí závěrem Zdeněk Bejček.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top