strojírenství

Najděte si práci s mobilní aplikací Grafton

Personální agentura Grafton Recruitment zpřístupnila novou mobilní aplikaci s názvem Grafton Job Search, která uchazečům o práci umožňuje přehledně a rychle procházet aktuální pracovní nabídky a snadno na ně reagovat přímo z mobilního zařízení.

S pomocí aplikace Grafton Job Search mohou kandidáti aktuální pracovní nabídky filtrovat dle typu pracovního poměru, lokality výkonu práce, profese či očekávané mzdy, a procházet tak jen relevantní inzeráty. Oblíbené nabídky si pak mohou uložit a zároveň velmi jednoduše sdílet se svými přáteli. Aplikace navíc umožňuje přihlášení k vlastnímu Grafton účtu, kde si uchazeč může pročítat reakce na inzeráty, které v dřívější době zaslal, anebo na poptávky, na které se ozval.

„Dnešní svět je mobilní prakticky ve všech aspektech, hledání práce nevyjímaje. Naše nová mobilní aplikace tento trend plně zosobňuje. Bez ohledu na to, zda uchazeči hledají stálý pracovní úvazek anebo brigádu na pár dní, s naší novou aplikací to zvládnou rychle, efektivně a zejména mobilně,“ říká Jitka Součková, marketingová manažerka Grafton Recruitment.

Mobilní aplikace Grafton Job Search je v tuto chvíli dostupná pro iOS a zájemci si ji mohou bezplatně stáhnout na Apps Store. Verze pro Android se připravuje. K dispozici je 5 jazykových verzí: čeština, slovenština, maďarština, polština a angličtina.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top