ČTK

Na MSV přijede na podzim do Brna kolem 1650 firem

Zájem o podzimní Mezinárodní strojírenský veletrh a doprovodné akce roste. Veletrhy Brno nyní očekávají, že do Brna přijede na 1650 firem, což je o 150 více než loni. ČTK to řekl mluvčí Veletrhů Brno Jiří Erlebach.

Veletrhy Brno evidují větší zájem firem ze zahraničí, odkud na strojírenský veletrh přicestuje více než polovina vystavovatelů. Zejména se očekává rozsáhlá účast čínských vystavovatelů, kterým je letos vyhrazen celý pavilon A1.

Mezinárodní strojírenský veletrh je tradičně největší výstavní akcí v zemi, uskuteční se od 3. do 7. října. Sudé ročníky strojírenských veletrhů jsou tradičně bohatší, protože se v jediném termínu konají i specializované veletrhy IMT, slévárenský FOND-EX, veletrh svařovací techniky WELDING, PLASTEX a PROFINTECH, přesto by měl být zájem firem letos vyšší než před dvěma lety.

“Z hlediska naplněnosti veletrhu k datu jsme na tom nejlépe za několik posledních let,” uvedl ředitel akce Jiří Rousek. Čtyři měsíce před zahájením je podle něj většina hal téměř obsazena.

Hlavním tématem letošního ročníku je Průmysl 4.0 – integrovaný a automatizovaný průmysl, který je novou a nastupující čtvrtou etapou průmyslové revoluce. Zatímco před rokem tento nový směr ukazovala speciální výstava, letos bude prezentován přímo v expozicích vystavovatelů.

Novinku určenou do chytrých továren budoucnosti představí společnost KUKA Roboter CEE, která na strojírenské veletrhu pravidelně uvádí na trh inovativní výrobky. Představí prvního sériově vyráběného robota pro přímou spolupráci s člověkem.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top