Informatika

Munters, světová jednička v oblasti řešení pro úpravu vzduchu, celosvětově nasazuje IFS Field Service Management

Společnost IFS, která je celosvětovým specialistou na podnikové aplikace oznámila, že že společnost Munters, globální jednička v oblasti energeticky úsporných a udržitelných řešení pro úpravu vzduchu a technologií kontroly prostředí, se rozhodla nasadit IFS Field Service Management™ (FSM).

Společnost Munters formuje budoucnost odvětví úpravy vzduchu již od roku 1955. Pomocí inovativních technologií vytváří dokonalé prostředí pro zákazníky v celé řadě průmyslových odvětví, z nichž největší jsou potravinářství, farmaceutický průmysl a obor datových center. Společnost Munters působí po celém světě, přičemž výroba, prodej a služby jsou realizovány ve více než 30 zemích.

Společnost Munters používá IFS Applications™ jako svou

hlavní ERP platformu již téměř 20 let. Nyní se proto rozhodla obohatit portfolio využívaných řešení společnosti IFS a začlenit také IFS FSM, aby mohla rozšířit své podnikání prostřednictvím globálního a škálovatelného řešení služeb. Mezi hlavní výhody pro společnost Munters patří:

·         Jednotný globální systém v celé organizaci zajišťující vyšší spokojenost zákazníků

·         Vyšší produktivita terénních techniků

·         Kratší doba potřebná k poskytnutí služeb

·         Lepší kontrola nákladů včetně nižších cestovních výdajů a nákladů na přesčasy

 

„Hledali jsme partnera, který by nám pomohl harmonizovat a optimalizovat naše globální obchodní procesy,“ uvedl Sebastien Leichtnam, Group Vice-President, Munters Group. „Na našem seznamu přání byl prvotřídní zákaznický servis a řešení, které by našim terénním technikům poskytovalo ty správné informace a nástroje. Vzhledem k tomu, že dlouhodobě spolupracujeme se společností IFS, jsme si jisti, že nám dokáže nabídnout ty nejlepší znalosti a řešení, které nám pomohou zvýšit naši provozní efektivitu a umožní optimální řízení služeb v terénu a plánování.“

Řešení IFS FSM bude zavedeno v přibližně 25 zemích. Společnost Munters bude využívat kompletní řešení IFS FSM, aby vytvořila globálně sjednocený systém pro podporu potřeb zákazníků napříč celou organizací.

Elni Kullmer, ředitelka společnosti IFS ve Skandinávii, dodala: „Jsme velmi rádi, že můžeme oznámit, že společnost Munters rozšiřuje naše dlouhodobé partnerství a rozhodla se využívat naše přední řešení FSM. Těšíme se na pokračující spolupráci se společností Munters i v následujících letech, kdy budeme zajišťovat systémovou podporu jejích interních i externích procesů napříč celým hodnotovým řetězcem a dále zvyšovat celkovou efektivitu společnosti.“

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top