Informatika

Multifunkce Kyocera TASKalfa získaly ocenění Keypoint Intelligence Buyers Lab

Kyocera Document Solutions Europe, přední dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, získala ocenění od společnosti Keypoint Intelligence Buyers Lab. Cena „Summer 2019 Copier MFP Pick award” byla udělena třem barevným a dvěma černobílým multifunkcím z řady Kyocera TASKalfa.

Z řady barevných multifunkcí A3 byly oceněny TASKalfa 6053ci a TASKalfa 4053ci a TASKalfa 3253ci, mezi černobílými multifunkcemi A3 si nejlépe vedly TASKalfa 6003i and TASKalfa 5003i, které obdržely tato prestižní ocenění. Všechna zařízení byla uznána jako „vynikající“ pro celou řadu výhod a funkcí, včetně výkonu, spolehlivosti a konzistentní kvality obrazu.

George Mikolay, náměstek ředitele společnosti Keypoint Intelligence – Buyers Lab, uvedl: „Celý příběh Kyocery je o spolehlivosti. Při testování jsme zaznamenali pouhá tři zaseknutí při téměř 600 000 impresí. A při dlouhodobém používání nejsou téměř žádné prostoje. S oceněním MFP Color Copier za nejspolehlivější značku získává Kyocera známku dokonalosti v této oblasti.“

Michimasa Kobayashi, senior manažer produktového marketingu v Kyocera Document Solutions Europe, říká: „Pro společnost Kyocera je ctí, že naše zařízení byla oceněna prestižními cenami od Buyers Lab. Multifunkce TASKalfa jsou konstruovány podle požadavků našich zákazníků, kteří se vždy, kdykoli potřebují kvalitní dokumentaci, mohou na produkty Kyocera spolehnout.“

Všechna tato zařízení využívají technologii HyPAS, která umožňuje bezproblémovou integraci stávajícího řešení oběhu dokumentů zákazníka, pomáhá zefektivňovat složité úkoly, zvyšovat zabezpečení a snižovat náklady. Poskytují tak flexibilitu a přizpůsobivost organizacím, které od svých MFP požadují jen to nejlepší a očekávají návratnost investic, aniž by došlo ke snížení kvality.

Keypoint Intelligence BLI Pick se uděluje kancelářským vybavením dvakrát ročně – v létě a v zimě – a oceňuje produkty, které prokázaly v rozsáhlé sadě laboratorních testů společnosti Buyers Lab nejlepší výsledky.

Kyocera Document Solutions poskytuje multifunkční zařízení a tiskárny, které kombinují pokročilé funkce a spolehlivost se zaměřením na ekologii. Společnost má dlouholeté zkušenosti s kancelářským prostředím a nabízí software, který digitalizuje a automatizuje správu a oběh dokumentů včetně řešení pro zvyšování digitální bezpečnosti, produktivity a efektivity. Společnost se tak prostřednictvím komplexních řešení pro správu dokumentů snaží pomáhat zákazníkům v růstu jejich podnikání.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top