Informatika

Lesto Product přechází na cloudové řešení Infor

Infor, dodavatel cloudových aplikací, oznámil, že Lesto Product, bulharský výrobce kovových produktů, přechází na řešení Infor CloudSuite Industrial Enterprise s cílem zefektivnit celkové podnikové procesy napříč celou společností. Systém nasadí IPL Consulting Group, Infor Gold channel partner a poskytovatel poradenských služeb pro odvětví výroby ve východní Evropě.

Lesto Product také plánuje nasadit operační cloudovou platformu Infor OS, která poskytne klíčové funkčnosti pro rozvrhování výroby metodou konečných prvků a řízení kvality. S těmito cloudovými systémy a s podporou Amazon Web Services (AWS) zákazník očekává dosažení efektivnější realizace podnikových procesů a další zlepšování koordinace mezi jednotlivými odděleními. Kromě toho nová funkčnost pro správu dokumentace umožní uživatelům v rámci procesů shromažďovat a efektivněji řídit dokumenty typu výkresů, specifikací, instrukcí a dalších materiálů.

Společnost se spoléhá na ERP řešení Infor již od roku 2012, kdy využívá on-premise aplikaci Infor LN. Systém pokrýval všechny aspekty podnikání firmy a pomáhal zvyšovat celkovou produktivitu, synchronizovat aktivity, a vytvářet a využívat datové analýzy.

„V průběhu let jsme s využitím řešení Infor LN dosáhli skvělých výsledků a vytvořili skvělé partnerství s firmou Infor,“ řekl Ivaylo Gladnishki, výkonný ředitel Lesto Product. „Nyní ale vidíme nové možnosti v podobě multi-tenantního cloudového řešení Infor, takže naše patnerství se nyní dostane na novou úroveň. Rozhodli jsme se se přejít na novou cloudovou verzi Infor CloudSuite Industrial Enterprise, protože vidíme vysokou hodnotu v tom, že budeme moci využívat vždy aktuální funkčnost a technologické inovace bez nutnosti upgradování. Nové cloudové ERP řešení nám pomůže se zaměřit na výrobní procesy a poskytne nám lepší přehled o produktivitě a řízení nákladů napříč celou organizací. Očekáváme, že cloudové řešení Infor nám dovolí trávit méně času a snížit náklady na správu IT infrastruktury a zároveň nabídne vyšší úroveň bezpečnosti a spolehlivosti.

Lesto plánuje zprovoznit Infor CloudSuite Industrial Enterprise v červenci tohoto roku. Infor CloudSuite navíc poskytne podporu automatizaci procesů, optimalizaci obchodních postupů v oblasti prodeje a nákupu, zlepšení procesů plánování a rozvrhování výroby, řízení výroby, skladovému hospodářství a finančnímu řízení.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top