Informatika

Kyocera získala ocenění BLI Summer 2021 A3 Pick

Kyocera Document Solutions Europe získala ocenění Keypoint Intelligence – Buyers Lab Summer PICK za svá zařízení TASKalfa 2554ci a TASKalfa 3554ci. Ocenění Picks se za kancelářské vybavení udělují dvakrát ročně a oceňují se produkty, které v předchozích šesti měsících dosáhly nejlepších výsledků v laboratorních testech společnosti Keypoint Intelligence.

„Modely Kyocera TASKalfa 2554ci a TASKalfa 3554ci se vyznačují vynikající provozní životností a měly by snadno splnit potřeby malých a středně velkých pracovních skupin,“ řekl George Mikolay, zástupce ředitele divize A3 Hardware/Production společnosti Keypoint Intelligence, a dodává: „Kromě toho jednotný design a vynikající celková použitelnost ovladačů a ovládacího panelu umožňují stejně snadné používání strojů, ať už jde o tisk nebo o skenování či kopírování, bez ohledu na to, který stroj je blíže konkrétnímu pracovnímu místu uživatele. Velmi dobré výsledky obrazového výstupu při tisku barevné podnikové grafiky a barevných fotografií, vynikající kvalita textu a polotónů znamenají, že se na zařízení lze spolehnout při tisku mnoha různých typů výstupů.“

Kyocera Document Solutions pomáhá při zpracování dokumentů v kancelářích tím, že poskytuje multifunkční zařízení a tiskárny, které kombinují pokročilé funkce a spolehlivost s působivými ekologickými referencemi. Kromě toho společnost využívá své hluboké znalosti kancelářského prostředí a nabízí software, který digitalizuje a automatizuje procesy oběhu dokumentů, a také řešení, která zvyšují digitální bezpečnost, produktivitu a efektivitu. Prostřednictvím komplexních řešení pro práci s dokumenty chce společnost pomáhat zákazníkům v rozvoji jejich podnikání.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top