Informatika

Kyocera získala cenu WorldStar 2021 od WPO

Společnost Kyocera Document Solutions Europe, jedna z předních světových společností zabývajících se komplexním řešením pro správu dokumentů, s potěšením oznamuje, že obal pro automatický oboustranný duplexní podavač multifunkčních tiskáren Kyocera obdržel cenu WorldStar Award 2021 v kategorii Elektronika.

Tuto prestižní soutěž organizuje Světová obalová organizace (World Packaging Organization – WPO) a mohou v ní soutěžit vítězové národních soutěží v obalové technice. Hodnocena je ekologická kompatibilita, hospodárnost, originalita obalových materiálů atd., a vynikajícím produktům je pak udělena známka “WorldStar”. Společnost Kyocera získala toto prestižní ocenění již podesáté.

Jedním ze 17 cílů udržitelného rozvoje je “zodpovědná spotřeba a výroba”. Cenu za obal pro automatické oboustranné duplexní podavače tak získala Kyocera díky použití kartonu jako jediného tlumicího materiálu. Karton používá Kyocera místo plastů, díky tomu snižuje emise oxidu uhličitého a eliminuje únik nebezpečných látek. Složitý tvar podavače vyžaduje, aby byl výplňový materiál navržen jako účinný tlumič nárazů, což díky jedinečné struktuře a relativně úsporné velikosti karton splňuje.

Tento kartonový obal získal také ocenění v kategorii „Průmyslových obalů” v soutěži Japan Packaging Contest, která se konala v roce 2020. Tato soutěž je v Japonsku největší soutěží v obalové technice a koná se pod záštitou Japan Packaging Institute s cílem propagovat vývoj a šíření vysoce kvalitních obalů a balicích technik. Společnost Kyocera, která dlouhodobě plní cíle udržitelného rozvoje, vyvíjí a navrhuje vlastní balení produktů s vysokou funkčností a minimálním vlivem na životní prostředí. Společnost pokračuje ve svém úsilí snižovat objem obalových materiálů a navrhovat obaly šetrné k životnímu prostředí v souladu se svou filozofií založenou na firemním mottu: „Dělat správné věci jako lidská bytost.“

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top