Informatika

KYOCERA vyhlášena nejspolehlivější značkou pro barevné kopírky

KYOCERA Document Solutions, přední světový dodavatel tiskáren a kancelářských řešení, byla opět oceněna jako leader ve svém oboru díky vyhlášení Keypoint Intelligence – Buyers Lab (BLI), která vybrala Kyoceru jako nejspolehlivější produktovou značku pro barevné multifunkční kopírky.

Soutěž, která trvá tři roky a je navržena tak, aby vyhodnotila vývoj, design a výrobu kopírovacích multifunkčních zařízení, byla slavnostně zahájena právě letos. V laboratořích BLI se provádí podrobné testování, které analyzuje klíčové faktory, jako je provoz i poruchy produktu, které rozhodují o vítězi.

Všechna testovaná tisková zařízení KYOCERA si vedla výborně a dosáhla maximální hodnoty 10 bodů z možných 10 pro kvalitu barev, rychlost tisku a nízké náklady. Výsledky vyzdvihují spolehlivost výrobků v řadě aspektů a dokazují tak, že všechny výrobky značky jsou schopny obstát v dlouhodobém testu a v jeho průběhu kontinuálně přinášet výsledky ve vysoké kvalitě.

“Všechny barevné kopírky společnosti KYOCERA prokázaly vynikající spolehlivost a každé zařízení zaznamenalo 10 bodů z 10,” poznamenal George Mikolay, zástupce ředitele společnosti Keypoint Intelligence – Buyers Lab. „Produkty nevyžadují servisní zásahy a jsou navrženy tak, aby uživatelé byli produktivní “.

 

Marcel Ebbenhorst, vedoucí oddělení marketingu hardwarových produktů společnosti KYOCERA Document Solutions Europe, se domnívá, že „ocenění BLI dokazuje naši úlohu skutečných leaderů v oboru barevných multifunkčních kopírek. Uznává naši poctivou práci a odhodlání nabídnout našim partnerům i našim klientům ty nejlepší produkty na trhu.”

 

Multifunkce TASKalfa 9002i byla vybrána jako nejlepší MFP 90-ppm

BLI ohodnotila multifunkci KYOCERA TASKalfa 9002i známkou „Vynikající“ v rámci ocenění “Summer Pick Awards” za vysoce kvalitní tisk při rychlostech tisku do 90 stran za minutu.

Tento model, který byl uveden na trh v květnu 2018, doplňuje sortiment společnosti KYOCERA přidáním monochromatického zařízení A3 MFP pro velkoobjemový tisk. TASKalfa 9002i je nejpopulárnější ve školství, veřejném sektoru, v reprografických studiích a dalších oblastech, kde je rozhodující spolehlivost, rychlost a nízké náklady.

“KYOCERA TASKalfa 9002i je špičkovou multifunkcí, ze které můžou středně velké a velké podniky jen profitovat,” řekl Mikolay. “Vynikající spolehlivost a vysoká kvalita spojená s velkým množstvím funkcí a bezproblémovou integrací s různými řešeními zvyšujícími produktivitu, úsporu nákladů a zabezpečení prostřednictvím otevřené platformy HyPAS posouvají tuto multifunkci na přední příčky ve svém segmentu.”

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top