Informatika

Kyocera uvádí ekologickou tiskárnu nové generace

Kyocera Document Solutions Europe oznámila uvedení nejnovějšího zařízení, černobílé tiskárny formátu A3, která přináší vyšší výkon, větší bezpečnost a vysokou kvalitu tisku při zachování šetrnosti k životnímu prostředí.

Nový model ECOSYS P4140dn je navržený tak, aby efektivním a udržitelným způsobem vyhověl všem náročným požadavkům kancelářského tisku a je nejnovější špičkovou laserovou tiskárnou patřící do řady ECOSYS, která byla uvedena na trh již v roce 1992.

Toto nové zařízení tiskne rychlostí až 40 stránek za minutu s prvním výtiskem za méně než 6,3 sekundy a představuje tak 16% zlepšení oproti předchozím modelům. Díky komponentům s dlouhou životností, které poskytují vysokou účinnost a spolehlivost, je nový model Kyocera ECOSYS P4140dn ideální volbou pro zvýšení produktivity v pracovních skupinách středních a velkých podniků.

Nová černobílá tiskárna formátu A3 přichází s řadou vylepšení, jako je například rychlejší tisk první stránky, vyšší kapacita paměti (2 560 MB) s rychlejším procesorem taktovaným na 1200 MHz.

Mezi další funkce patří možnost vzdáleného tisku díky IB-36 podporujícím bezdrátový AirPrint a WiFi Direct kompatibilitě, a dále vyšší zabezpečení díky standardnímu Data Security Kitu a přítomnosti pevného šifrovacího klíče. S novou funkcí Quiet Mode umožňuje tiskárna tichý provoz.

Stejně jako u všech zařízení řady ECOSYS byl i tento nový produkt vyvíjen se zaměřením na minimalizaci dopadu na životní prostředí. Snížené hodnoty TEC a splnění podmínek Energy Star umožňují zvýšit efektivitu a snížit uhlíkovou stopu společnosti.

ECOSYS P4140dn je přímým nástupcem modelu ECOSYS P4040dn a významně tak posiluje inovativní portfolio společnosti Kyocera. Zelda Emmerick, Expert Hardware Product Marketing ve společnosti Kyocera Document Solutions Europe, dodává:

„Řada ECOSYS je i nadále základní součástí našeho produktového portfolia a toto nové zařízení podporuje naši tradici výroby inovativních, ekologických produktů, které jsou ideální pro pracovní skupiny všech velikostí. Díky rychlejší době tisku první strany a komplexní řadě funkcí souvisejících se zabezpečením umožňuje ECOSYS P4140dn uživatelům zvýšit efektivitu a zároveň zajistit, že jejich data zůstanou zabezpečená. Toto je minimální požadavek všech podniků, které chtějí optimalizovat své tiskové procesy.“

V době, kdy poptávka po udržitelných řešeních a obava o bezpečnost dat nikdy nebyla větší, si společnost Kyocera uvědomuje potřebu většího zaměření na tyto prvky. A ECOSYS P4140dn tyto požadavky s přehledem splňuje.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top