automotive

Květnový Toyota Víkend: nová Corolla a ještě výhodnější edice Classic

Toyota Corolla je nejprodávanějším autem světa. Na český trh nyní dorazila její nejnovější, už dvanáctá generace, a to hned ve třech typech karoserie – jako sportovní hatchback, elegantní sedan a praktický Touring Sports (kombi). Přestože jde o absolutní novinku, nadcházející Toyota Víkend ji nabídne ve speciální zvýhodněné nabídce. Další modely navíc budou k dispozici za akční ceny, výhodně si zákazníci pořídí například modely Auris a Corolla sedan 11. generace v rámci edice Classic.

Všechny tři zmíněné verze nové Corolly jsou vybaveny hybridním pohonem čtvrté generace, který slibuje spotřebu pouhých 3,3 litru na 100 kilometrů. Prodloužená varianta Touring Sports s hybridním pohonem 1,8 je k dostání za 644 900 korun, a to s výbavou Comfort a paketem Style. Její součástí jsou LED světlomety, zadní parkovací kamera, volant obšitý kůží nebo systém bezpečnostních asistentů. Při výkupu stávajícího vozu navíc zákazník dostane bonus 25 000 korun. V ceně je také sada zimních pneumatik zdarma.

Corolla hatchback ve stejné verzi a za stejných podmínek i se stejnými bonusy bude za 619 900 korun, sedan za 629 900 korun. Atraktivní zvýhodnění je připraveno i pro podnikatele a firmy, a to už při koupi jednoho vozu.

Zájem jistě bude také o novou Toyotu RAV4 a její speciální edici Selection, která je velmi dobře vybavená. S hybridním pohonem 2,5 vyjde na 999 900 korun, rovněž se sadou zimních pneumatik zdarma a bonusem při výkupu stávajícího vozu 35 000 korun.

Výjimečně bohatou výbavu Selection najdou zákazníci i u modelů Toyota C-HR (verze 1,8 hybrid bude za akční cenu 694 900 korun), Yaris, který bude díky bonusům k dostání v benzínové variantě s manuální převodovkou za 352 900 korun, a také Aygo, které zákazníci budou moci pořídit už za 255 900 korun.

Do finále se blíží také výprodej modelů Classic, kam patří Auris a předchozí generace Corolly sedan. Během Toyota Víkendu se budou prodávat za nejnižší ceny v historii. Benzínový Auris Touring Sports 1,6 s manuální převodovkou a výbavou Classic bude za mimořádných 399 900 korun, varianta hatchback dokonce za 379 900 korun, a to i se sadou zimních kol zdarma. Benzínovou Corollu 1,6 s manuální převodovkou bude možné koupit za akčních 389 900 korun, zákazníci rovněž získají sadu zimních kol zdarma.

Výhodné nabídky se týkají i příslušenství. Například na pakety pro novou Corollu bude připravena sleva až 30 procent. Ostatní doplňky pořídíte až o 25 procent levněji.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top