Informatika

Kores si pro rozvoj a podporu SAP řešení vybral Ness

Mezinárodní výrobce kancelářských a školních potřeb Kores si pro rozvoj a podporu řešení SAP vybral společnost Ness Czech. Ta uspěla především díky svým kompetencím v oblasti SAP a rozsáhlým zkušenostem s poskytováním podpory v mezinárodním prostředí. Ness tak pokračuje v naplňování strategie etablování SAP divize na zahraničních trzích a v mezinárodních společnostech.

Ness bude pro Kores poskytovat podporu a rozvoj řešení SAP v zemích, kde má firma výrobní závody a pobočky, tedy nejen v Evropě, ale i v latinské Americe. „Zákazníka přesvědčili naše kompetence v oblasti rozvoje a podpory řešení SAP. Důležité jsou také naše zkušenosti s řízením změn v aplikacích SAP, aktualizacemi systému a koordinovaným rozvojem celé platformy napříč mnoha zeměmi a výrobními provozy,“ říká Martin Silvička, generální ředitel společnosti Ness Czech.

Odborníci Nessu se nejprve zaměří na stav systému a vyřizování ticketů a incidentů. Postupně dojde k zavádění change managementu a nasazení EDI rozhraní pro automatizovaný přenos informací s obchodními partnery.

„Informační systém SAP je pro nás důležitou informační základnou při řízení obchodních i výrobních aktivit. Proto jsme hledali partnera, který by zajistil bezproblémový provoz i rozvoj celého řešení, měl potřebné znalosti a zkušenosti s mezinárodním prostředím,“ říká Helmut Bruckner, výkonný ředitel pro Kores Europe.

Kores je rodinným výrobcem a inovátorem kancelářských a školních produktů. Společnost má širokou nabídku v oblasti kancelářských, školních, výtvarných a kreativních potřeb. Podnik s centrálou ve Vídni byl založen v roce 1887, dnes má zastoupení ve více než 85 zemích. Od roku 1996 má Kores výrobní závod v jihočeském Strmilově, kde se vyrábějí mimo jiné lepicí tyčinky a popisovače. Další výrobní závody jsou v Mexiku, Venezuele a v Kolumbii.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top