automotive

Jarní Volkswagen Service nenechá nic náhodě

Sezonní kampaň Volkswagen Service Jaro 2019 je v plném proudu! Autorizované servisy Volkswagen nabízejí majitelům osobních a užitkových vozů Volkswagen všech věkových kategorií komplexní servisní služby od prohlídky a posouzení technického stavu vozidla po náročném zimním období přes originální příslušenství až po profesionální pneuservis. A to vše za mimořádně výhodných podmínek pod jednou střechou.

„Fanoušci motoristického sportu moc dobře vědí, že správná volba pneumatik patří mezi rozhodující kritéria úspěchu v automobilových závodech,“ říká Lukáš Popelka, vedoucí marketingu divize After Sales společnosti Porsche Česká republika. „A ještě významnější roli hrají pneumatiky v silničním provozu, protože v něm mohou někdy i metry rozhodovat o životě nebo smrti! Pneumatiky jsou totiž jedinými součástmi automobilu, které udržují kontakt s vozovkou, a šetřit na nich se rozhodně nevyplácí. To se snažíme našim zákazníkům ukázat i v rámci naší jarní servisní kampaně, která je zaměřena právě na profesionální pneuservis, nabízený servisními partnery Volkswagen.“

Bezpečnost na cestách je dobré mít na zřeteli i během teplejší části roku. Zimní pneumatiky ztrácejí při vyšších teplotách své přednosti, proto by přezutí na letní pneumatiky mělo být samozřejmostí. A při výběru nových letních pneumatik se vyplatí vsadit na bezpečnost a kvalitu renomovaných značek z nabídky pneuservisů Volkswagen.

Volkswagen Pneuservis přitom vychází svým zákazníkům vstříc nejen širokým sortimentem a odborným poradenstvím, ale také slevovým poukazem, který lze získat na webových stránkách značek Volkswagen osobní vozy a Volkswagen Užitkové vozy v sekci Pneuservis. Sleva 500 Kč platí na nákup 4 nových pneumatik, či sady kompletních kol s pneumatikami, nebo na montáž pneumatik na vozidlo, resp. na uskladnění pneumatik/kompletních kol. Další výhodou nákupu kvalitních nových pneumatik u servisních partnerů značky Volkswagen je PneuGarance, která platí po dobu 3 let, resp. do dosažení hloubky dezénu 5 mm.

Jarní nabídka pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen zahrnuje také široký sortiment Originálního příslušenství, které může například významně rozšířit možnosti využití vozidla během prázdninových cest a letních dovolených. Pro fanoušky cyklistiky jsou připraveny kvalitní a bezpečné nosiče jízdních kol s komfortním ovládáním. V závislosti na modelu jsou k dispozici různé verze nosičů, které se montují na střešní nosiče, tažné zařízení nebo zadní výklopné víko. Mezi oblíbené příslušenství patří také různé ochranné a zajišťovací prvky do zavazadlového prostoru, které mohou být doplněny ochrannými lištami a fóliemi, například na zadní nárazník či práh zavazadlového prostoru.

Po náročném zimním provozu je s příchodem jara nejvyšší čas na výhodnou jarní servisní prohlídku. Jejím předmětem je kontrola stavu a funkčnosti všech důležitých komponentů vozidla, mezi něž patří brzdová soustava, výfuková soustava, kola a pneumatiky, stěrače a ostřikovače, akumulátor, klínový/rozvodový řemen, klimatizace, provozní kapaliny, chladicí soustava a světlomety včetně správného nastavení. Případné technické nedostatky mohou být obvykle odstraněny ihned po jejich zjištění.

Výhodnou opravu nebo výměnu dílů lze realizovat s využitím Plus plánu, což je knížka slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen a Originálního příslušenství Volkswagen pro osobní i užitkové vozy. Zákazníci si mohou Plus plán vyzvednout u servisních poradců.

Mezi nejčastěji měněné díly před jarní a letní sezonou patří vložky prachových a pylových filtrů, opatřené vrstvou aktivního uhlí a případně i polyfenolovou povrchovou úpravou, dále sady brzdového obložení a také stírací lišty. Při koupi a výměně stíracích lišt obdrží zákazník jako bonus 1 litr originálního koncentrátu letní směsi do ostřikovačů. Mimořádně výhodně je možné realizovat rovněž výměnu filtru pevných částic. Originální PDF nejvyšší kvality s optimální funkčností a dlouhou životností lze pořídit již od 12 900 Kč.

Pro majitele starších vozů se v mnoha případech vyplatí volba Výměnných a Economy dílů Volkswagen, u nichž je zaručena stoprocentní funkčnost a bezpečnost při výrazně nižších nákladech. Časovou hodnotu více než pětiletých vozů zohledňují také Volkswagen kompletní ceny s výhodnou nabídkou servisních úkonů. Zákazníkům, kteří svěří autorizovanému servisu přípravu vozidla na STK a kontrolu emisí, není absolvování obou kontrol účtováno.

Fanoušci značek Volkswagen a Volkswagen Užitkové vozy by si neměli nechat ujít ani novou jarní kolekci Volkswagen Lifestyle, kterou lze pořídit u autorizovaných prodejců Volkswagen. Pro rodiny s malými dětmi jsou připraveny elegantní dupačky GTI, stylový golfový kočárek GTI, dudlíky GTI včetně šňůrky a chodítko T1. Hravé duše téměř všech věkových kategorií potěší stavebnice Lego, z níž si mohou složit legendární Transporter první generace v kempinkové úpravě. A zdravý pohyb na čerstvém vzduchu usnadní kvalitní jízdní kola Volkswagen.

Volkswagen Service nabízí majitelům vozů Volkswagen také praktickou a užitečnou aplikaci Volkswagen Connect se zařízením DataPlug, které se připojí k diagnostickému systému vozidla a zajistí přenos veškerých informací o vozidle prostřednictvím Bluetooth do chytrého telefonu.

Nabídka Volkswagen Service Jaro 2019 pro majitele osobních a užitkových vozů Volkswagen platí od 21. března do 21. června 2019 u participujících autorizovaných servisních partnerů Volkswagen.

Populární

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae consequatur, vel illum qui dolorem?

Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz.
Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

Copyright © 2015 Flex Mag Theme. Theme by MVP Themes, powered by Wordpress.

To Top