Informatika

Ireneusz Kubies je nový Alliance Director v Infor pro region CEE

Infor ohlásil, že Ireneusz Kubies byl jmenován na pozici Alliance Director pro region CEE.  Ve své nové pozici buduje a řídí partnerství s aliančními partnery společnosti Infor v regionu s důrazem na rozvoj cloudových nabídek Infor postavených na platformě Amazon Web Services (AWS).

Ireneusz Kubies je součástí týmu Infor CEE se sídlem v Praze od roku 2014, kdy nastoupil jako regionální Channel and Direct Sales Manager. Dnes je zodpovědný za rozvoj regionálních aliančních strategií a řízení vztahů s partnery z řad systémových integrátorů, technologickými či konzultačními partnery v České republice, Slovensku, Polsku, Maďarsku, Rumunsku, Bulharsku, Slovinsku a Srbsku.  

Před svým nástupem do společnosti Infor strávil 4 roky v Hewlett-Packard jako Account Executive pro střední a východní Evropu a předtím v ICZ jako Product Management Manager. Vystudoval Fakultu strojní na Českém vysokém učení technickém (ČVUT) v Praze, obor automatizované systémy řízení.

Irek pochází z Polska, hovoří česky, slovensky, polsky, anglicky a rusky. Mezi jeho koníčky patří cestování a degustace vín, zejména z oblastí střední a východní Evropy. Žije v Praze, je ženatý a má dvě děti. 

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top