Informatika

Investice Pure Storage do LandingAI má rozvíjet vizuální AI v podnikovém sektoru

Společnost Pure Storage, průkopník v poskytování nejpokročilejších technologií a služeb v oblasti ukládání dat, a společnost LandingAI, přední společnost v oblasti vizuální umělé inteligence, oznámily spolupráci. V jejím rámci došlo ke strategické investici Pure do LandingAI, která pomůže dále rozvíjet technologie vizuální umělé inteligence.

Společnost Pure Storage poskytuje platformu pro ukládání dat, která zákazníkům umožňuje využít potenciál umělé inteligence (AI), a to v jakékoli fázi jejich cesty k adopci těchto technologií. Příslib multimodálních (víceúčelových) řešení LandingAI Large Vision Model (LVM) pomůže nasazovat vizuální AI pro podniky, jimž již Pure poskytuje své služby.

„Podniky budou potřebovat řešení generativní AI pro data, která se budou stále více skládat nejen z textu, ale také z bohatších obrazových a video dat,“ uvedl Andrew Ng, generální ředitel společnosti LandingAI. „Jsme rádi, že můžeme spolupracovat se společností Pure Storage, abychom tuto potřebu zákazníků uspokojili.“

„Jsme nadšeni, že můžeme investovat do společnosti LandingAI, jejíž produkty a synergie se zákazníky těsně odpovídají produktům společnosti Pure,“ řekl Rob Lee, technický ředitel společnosti Pure Storage. „Věříme, že naše strategické partnerství s týmem LandingAI, včetně lídrů a průkopníků Andrewa Nga a Dana Maloneyho, povede k významnému pokroku v oblasti AI/ML pro naše zákazníky.“

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top