Informatika

Infor upevňuje pozice ve výrobním sektoru v České republice

Infor, dodavatel cloudových aplikací, oznámil, že stále více výrobních podniků se v rámci svého úsilí o digitalizaci a zvýšení efektivity své výroby obrací na moderní ERP řešení Infor. K zákazníkům odvětovově-specifických ERP systémů Infor zaměřených na diskrétní výrobu patří například TATRA Trucks, Škoda Transporation či nově také tradiční výrobce traktorů ZETOR TRACTORS.

Společnost ZETOR TRACTORS s více než 500 zaměstnanci, která dodává traktory po celém světě, se rozhodla nasadit ERP řešení Infor, které nahradí více dílčích systémů s cílem centralizovat a digitalizovat podnikové procesy. Firma očekává, že široká funkčnost a integrovanost ERP systému a komplementárních aplikací ji umožní flexibilněji zvládat rychle se měnící poptávku a nároky zákazníků v současném nestabilním prostředí.

„Zejména v období covidu se potýkáme s mnohými výzvami vlivem nedostatku dílů, personálních omezení a dalších okolností,“ řekl Antonín Kubíček, IT manažer společnosti ZETOR TRACTORS „Očekáváme, že komplexní řešení Infor nám poskytne lepší provázanost a umožní především zefektivnit procesy plánovaní výroby díky jednoduššímu generování objednávek, jejich zadávání do výroby, rychlejším změnovým řízením a dalším inovacím.“

„Aktuálně registrujeme vysokou poptávku po řešeních digitalizace výrobních procesů po celé střední a východní Evropě,“ řekl David Zeman, obchodní ředitel Infor CEE. „Vyšší nároky na flexibilitu, variantnost a optimalizaci výrobních procesů motivují firmy z odvětví automotive a strojírenství k implementaci moderních řešení Infor, ať již on-premise či v cloudu.“

V České republice a na Slovensku využívají ERP řešení Infor již tradičně zejména zákazníci z výrobních odvětví, kterým pomáhají zefektivňovat a automatizovat procesy diskrétní výroby a přinášejí odvětvově-specifické funkce na míru jejich požadavků.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top