Informatika

Infor jmenován AWS partnerem roku 2021 v kategorii odvětvových řešení

Společnost Infor oznámila, že byla oceněna firmou Amazon Web Services (AWS) titulem AWS Industry Solution Independent Software Vendor (ISV), tedy nezávislý softwarový dodavatel odvětvových řešení za rok 2021. Cenu obdržela na konferenci AWS re:Invent v Las Vegas za úsilí a podporu svých zákazníků v oblasti cloudových řešení provozovaných na platformě AWS.

Titul rovněž oceňuje výborné obchodní výsledky spolupráce Infor a AWS v rámci podnikové transformace a využití cloudových technologií zejména u zákazníků z odvětví výroby, distribuce, zdravotnictví, potravinářství, automotive, leteckého a obranného průmyslu, a high-tech.  Inovativní cloudové technologie Infor, které umožňují bezproblémovou spolupráci s AWS, poskytují těmto organizacím nástroje k posílení své flexibility a konkurenceschopnosti v současném nejistém ekonomickém prostředí.

„Jsme potěšeni, že jsme mohli získat od AWS tak významné ocenění, jako je Partner roku,“ řekl Kevin Samuelson, výkonný ředitel Infor. „Naší hlavní konkurenční výhodou je schopnost poskytovat detailní, odvětvově-specifická řešení našim zákazníkům dovolující jim neustále inovovat a rozvíjet jejich byznys. Spolupráce s AWS je klíčovým faktorem naší nabídky efektivních, škálovatelných a zabezpečených cloudových řešení.“

„Partnerská ocenění jsou příležitostí poukázat na skvělou práci vybraných partnerů AWS po celém světě, kteří odvádějí vynikající výsledky a pomáhají našim zákazníkům transformovat jejich podnikání,“ řekl Flemming Kongsberg, ředitel Global ISV Partners Management v AWS. „Je nám ctí předat ocenění právě společnosti Infor, která je dlouhodobým a inovativním členem partnerské sítě AWS. Infor díky svému tradičnímu odvětvovému přístupu úspěšně pomáhá AWS zákazníkům zaměřit se na modernizaci svého obchodního modelu a dosáhnout svých cílů. Gratulujeme k zaslouženému ocenění!“

Cloudová řešení Infor poskytují odvětvově-specifické funkčnosti bez nutnosti komplexních customizací či integrací. Řešení využívají cloudovou platformu Infor postavenou na infrastrukturních službách AWS a službě Infor Operating Service, jež umožňují cloudovým aplikacím spolupráci mezi sebou i se stávajícími podnikovými systémy.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top