Informatika

IFS Applications 10 přicházejí

Perfektní vizuální zpracování a nové možnosti ovládání umožňují uživatelům, aby byli produktivnější bez ohledu na to, jaký způsob práce s IFS Applications 10 si vyberou. Inovativní nové funkce — včetně AI chatbota a zdokonalených možností zaměřených na služby — a také stovky funkčních vylepšení ve všech oblastech. IFS stále ponechává možnost volby na uživateli: IFS Applications 10 jsou k dispozici jako on-premise i jako cloudové řešení

·         IFS Aurena: Nejmodernější intuitivní uživatelské rozhraní využívající prohlížeč. Rozhraní IFS Aurena je zaměřeno na uživatele a podporuje tak produktivitu a zapojení ze strany zaměstnanců. Rozhraní IFS Aurena, které bylo nejprve představeno pro B2B a běžné uživatele, se bude neustále rychle vyvíjet v souladu s koncepcí společnosti IFS pro vždy aktuální podnikové aplikace.

·         AI/interakce člověk-stroj: Součástí IFS Applications 10 využívajících technologii umělé inteligence (AI) je například IFS Aurena Bot, který umožňuje uživatelům ovládat systém pomocí hlasu nebo textu, a to intuitivním a efektivním způsobem. IFS Aurena Bot mohou používat zaměstnanci i manažeři, mohou mu pokládat otázky v přirozeném jazyce nebo s jeho pomocí provádět transakce, např. zapsat absenci nebo podat žádost o volno. K přístupu k IFS Aurena Bot lze využít jak rozhraní IFS Aurena, tak také oblíbené komunikační nástroje jako Skype, Skype pro firmy a Facebook Messenger.

·         Možnosti zaměřené na služby: IFS Applications 10 obsahují především funkce určené pro organizace zaměřené na služby, zejména pro výrobce poskytující servis nebo poprodejní služby nebo servisní společnosti, které potřebují integrovanou sadu podnikových aplikací přizpůsobených na míru svému obchodnímu modelu. Mezi hlavní novinky v této oblasti patří možnosti řídit servisní práce a smluvní nabídky přímo v modulu CRM, vylepšená podpora v případě prací prováděných více osobami nebo prací s více výskyty, další zlepšení v modulu IFS Mobile Work Order, lepší správa a vizualizace poptávky po zdrojích a jejich využití, správa nákladů a účtování rozpracované výroby (WIP) nebo nové možnosti spolupráce se zákazníky napříč životním cyklem služeb a správa prací outsourcovaných smluvním dodavatelům.

·         MRP založené na poptávce (DDMRP): DDMRP je rozšířením tradičního MRP, které pomáhá společnostem vypořádat se s dnešními problémy způsobenými krátkým životním cyklem produktů, dlouhými dodacími lhůtami a velkou variabilitou poptávky. S využitím bufferů pro strategické skladové zásoby mohou společnosti zkrátit dodací lhůty a řídit se především poptávkou, aniž by musely spoléhat na nejisté předpovědi. Integrované řešení společnosti IFS bylo ověřeno a schváleno organizací Demand Driven Institute, což dokládá schopnost společnosti IFS nabídnout nákladově efektivní implementace.

·         Výrobní funkce: Nová verze přináší výrazná zlepšení, která nabízejí podporu procesní výroby, včetně nových a rozšířených možností sledovatelnosti, řízení jakosti, správy receptur a složení, vyvažování dávek, přepracování a řízení obchodu. Rozšířené funkce umožňují výrobcům využít digitální transformaci ke zvýšení efektivity.

·         Vylepšení pro globální podnikání: IFS Applications 10 nabízejí rozšířenou podporu nadnárodních společností a využívají zcela přepracovaný engine pro správu daní, více multipodnikových funkcí i robustní podporu pro paralelní účetní knihy.

·         Moderní API vhodné pro cloud: API založená na otevřené mikroservice architektuře a navržená podle nejnovějších principů RESTful a standardu OASIS oData zajišťují snadnou integraci dat a procesů v IFS Applications s IoT a AI technologiemi, Microsoft Office365 a většinou dalších moderních cloudových technologií a řešení typu SaaS.

„Jsme opravdu nadšeni, že můžeme představit řešení IFS Applications 10, které bylo navrženo tak, aby pomohlo zákazníkům využívat hlavní trendy, jako jsou automatizace, propojená zařízení a servitizace,“ řekl Darren Roos, CEO společnosti IFS. „Nová základní verze byla vyvinuta za intenzivní spolupráce s našimi zákazníky a přináší řadu inovací, jež zajistí maximální obchodní hodnotu již od prvního dne.“

Dan Matthews, CTO ve společnosti IFS, dodal: „Nová verze obsahuje více než 500 nových funkcí, včetně kompletně přepracovaného uživatelského rozhraní a výkonných funkcí pro organizace zaměřené na služby. Vše je navrženo tak, aby byli uživatelé lépe propojeni s podnikáním a aby vznikla moderní digitální platforma spojující lidi a procesy. Díky zkombinování nových funkcí IFS Applications 10 s nejnovějšími inovacemi, jako jsou IoT a vrstvená architektura aplikací, jsme dokázali vytvořit skutečně unikátní obchodní řešení.“

IFS Applications 10 již byly implementovány u pěti prvních zákazníků, jež rovněž poskytli zpětnou vazbu. Mezi tyto první uživatele, kteří představují zástupce z různých průmyslových odvětví a různých zeměpisných oblastí, patří: Chief Industries, Inc. (USA), Hexpol (Švédsko), Portsmouth Aviation (VB), Volac (VB) a Valmont Industries (USA).

Neville Chapman, ředitel pro rozvoj podnikání ve společnosti Volac, prohlásil: „Jednou z hlavních výhod IFS Applications 10 je nové uživatelské rozhraní IFS Aurena, které umožňuje zaměstnancům pracovat efektivně v každém okamžiku a na jakémkoli zařízení.  Skutečně rádi jej používáme, stejně jako funkci IFS Lobby, která uživatelům zajišťuje snadný přístup ke všem informacím, jež ke své práci potřebují. Vyvíjíme vizuální řídicí panely strategických KPI, které využívají informace přímo z IFS a umožňují extrahovat relevantní údaje. Očekáváme, že díky těmto řídicím panelům a také relevantním provozním a výkonnostním údajům získáme z investice do tohoto systému skutečnou hodnotu. Spolupráce se společností IFS v rámci programu pro první uživatele a možnost ovlivnit vývoj tohoto produktu pro nás byly velmi dobrou zkušeností a těšíme se, že tato spolupráce bude pokračovat i nadále.“

IFS Applications 10 již zaznamenaly také obchodní úspěch, a to v podobě kupních smluv uzavřených např. s francouzskou poštovní společností La Poste, globální společností v oblasti obrany a bezpečnosti Saab, předním švédským výrobcem kávy Löfbergs Lila, švýcarským výrobcem mikropohonů Maxon motor a norskou dřevařskou společností Bergene Holm AS.

IFS Applications 10 jsou k dispozici jako služba v cloudu, software jako služba (SaaS) a jako on-premise řešení.

Young woman standing with laptop PC and mesh communication network concept. Internet of Things. Smart city. Information Communication Technology.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top