doprava

i-PRO a Vaxtor společně poskytují výkonné aplikace pro rozpoznání registračních značek na kamerách s umělou inteligencí

Společnost i-PRO EMEA a Vaxtor, přední analytická společnost, dnes oznámily globální spolupráci na nejnovější generaci výkonného softwaru pro automatické rozpoznávání registračních značek, VaxALPR, který bude fungovat na modelech bezpečnostních kamer i-PRO s umělou inteligencí. Tyto výkonné a spolehlivé kamery s podporou AI mohou nyní integrovat vysoce výkonnou a snadno použitelnou edge aplikaci společnosti Vaxtor – což snižuje náklady a složitost systému.

Díky tomu, že analytika běží přímo v kamerách i-PRO, není potřeba video streamovat do počítače/serveru, což zajišťuje efektivní provoz ve všech sítích včetně 4G. Aplikace funguje vestavěná v kamerách i-PRO AI s jednoduchým licencováním na kameru a bez podmínky minimálního počtu kamer. Je také integrována pro použití se systémem správy videa (VMS) i-PRO Video Insight pro snadné nasazení a provoz.

Řešení s umělou inteligencí je ideální pro řadu použití, včetně dohledu na provoz ve městě, parkování, kontroly přístupu, bezpečnosti, vymáhání práva a inteligentních dopravních systémů. Nejnovější kamerová aplikace VaxALPR má míru rozpoznávání vyšší než 98 % a je vhodná pro jakékoli dopravní prostředí.

Společnost Vaxtor plánuje do budoucna do bezpečnostních kamer i-PRO integrovat i další aplikace pro rozpoznávání objektů, včetně své generické VaxOCR Genesis. Tato uživatelsky programovatelná, multifunkční aplikace pro rozpoznávání objektů otevře celou řadu nových možností využití mimo oblast zabezpečení, včetně auditu zásob, sledování majetku a logistiky a pro všech automatizačních procesů, které zahrnují sledování číselných kódů.

„Byli jsme ohromeni výpočetním výkonem kamer i-PRO, otevřeným systémem a flexibilitou i podporou ze strany technického týmu,“ říká Juan Vercher, generální ředitel a zakladatel společnosti Vaxtor. „Tato kombinace výkonného hardwaru a efektivní spolupráce nám umožní nabídnout našim společným zákazníkům další unikátní funkce. Čeká nás vzrušující budoucnost.“

Gerard Figols, prezident společnosti i-PRO EMEA, dodává: „Posláním společnosti i-PRO je spolupracovat s nejsilnějšími vývojáři softwaru a využívat náš otevřený hardwarový kamerový systém k poskytování nejvýkonnějších aplikací umělé inteligence v každém průmyslovém odvětví. Tato globální spolupráce se společností Vaxtor, poskytovatelem aplikací, který je hnací silou inovací v oblasti ALPR a OCR, je dalším praktickým příkladem našeho obchodního modelu zaměřeného na zákazníka.“

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top