automotive

Hvězdou dubnového Toyota Víkendu bude Corolla

Jarní Toyota Víkend proběhne v sobotu 27. a neděli 28. dubna u všech autorizovaných prodejců značky Toyota. Hlavní roli bude hrát nejprodávanější vůz světa – Toyota Corolla. Na trh dorazila její dvanáctá generace a Toyota Víkend přinese výhodnou nabídku na všechny její verze, tedy sedan, hatchback i Touring Sports (kombi). Příjemné ceny nabídne výprodej jejich předchůdců, tedy modelu Auris a Corolla 11. generace ve verzi Classic.

Jarní Toyota Víkend oslaví příchod dlouho očekávané krásky – dvanácté generace Corolly. V rámci akční nabídky na nejoblíbenější verzi s hybridním pohonem 1,8 a výbavou Comfort s paketem Style si zákazníci mohou pořídit verzi hatchback za 619 900 korun, sedan za 629 900 korun a Touring Sports (kombi) za 644 900 korun. Ke všem verzím navíc dostanou zákazníci sadu zimních pneumatik zdarma, a také bonus při výkupu stávajícího vozu ve výši 25 000 korun.

Vybavená verze nové RAV4 bude k dostání již od 719 900 korun. Model s hybridním pohonem 2,5 ve speciální edici Selection s výjimečně bohatou výbavou bude za 999 900 korun. Bonus při výkupu starého vozu činí 35 000 korun, zimní pneumatiky včetně ochranných obalů zdarma jsou samozřejmostí.

Výhodnější bude také financování s úrokovou sazbou 3,99 % ročně. Další zvýhodnění na zmíněné vozy dostanou podnikatelé a firmy, a to už při koupi jednoho vozu.

Toyota Víkend potěší také zájemce o model Toyota C-HR. Speciální edice Selection s hybridní pohonnou jednotkou 1,8 bude k dispozici za akční cenu 694 900 korun, díky zvýhodnění až 45 000 korun a bonusu za výkup ve výši 35 000 korun. K vozu navíc zákazník dostane sadu zimních litých kol v hodnotě 35 000 korun zdarma.

Pro klienty, které zajímají spíše menší vozy, je připravena akční cena 352 900 korun Yaris 1,5 benzín v edici Selection nebo Aygo x-cite 1,0 benzín v edici Selection, rovněž s výjimečně bohatou výbavou, kam kromě Apple CarPlay patří i zadní kamera, kožený volant či asistent rozjezdu do kopce, to vše za 255 900 korun.

Řadu zákazníků do showroomů Toyoty jistě přivede i výprodej modelu Auris Touring Sports 1,6 benzín. S výbavou Classic bude k dostání už za 404 900 korun, předchozí verze Corolly sedan 1,6 benzín bude za 384 900 korun, v obou případech i díky bonusu za výkup starého vozu ve výši 25 000 korun. Také k edici Classic je sada zimních kol v hodnotě 20 tisíc korun zdarma. U jednotlivých partnerů je pak připravena speciální atraktivní nabídka pro každého zákazníka.

Součástí víkendové nabídky je také sleva 25 procent na originální příslušenství, jako jsou střešní boxy, držák na kolo či rohože. Na akční pakety příslušenství pro vozy Corolla nové generace se vztahuje sleva až 30 procent. Například Paket Chrom, kam patří přední, zadní a boční chromované lišty, bude výhodnější téměř o pět tisíc korun. Vyjde tedy na 10 900 korun.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top