Informatika

Helios Orange s novým produktovým manažerem

Vlajková loď společnosti Asseco Solutions – informační systém pro střední firmy Helios Orange – získala do svého týmu důležitou posilu v osobě nového produktového manažera. Stal se jím Lukáš Rezek (* 1986), který zde pečuje o klienty využívající informační systém Helios Orange.

Před svým nástupem do Asseco Solutions působil Lukáš Rezek ve velké stravenkové firmě, kde měl na starosti rozvoj objednávkového systému a mobilní aplikace. Zatoužil však po změně, a protože ho lákal svět ERP systémů, rozhodl se pro Asseco Solutions.

„Baví mě, že můžu pomáhat firmám, aby rostly a dosahovaly stále lepších výsledků,“ říká. „Zároveň oceňuji, že se můžu učit od těch nejlepších specialistů na českém trhu. A také se mi na pozici produktového manažera líbí, že vidím, jak to ve známých velkých firmách opravdu funguje. Není mnoho zaměstnání, kde se můžete koukat úspěšným společnostem přímo do „kuchyně“.“

Lukáš Rezek je absolventem oboru trenérství vytrvalostních sportů na FTVS Univerzity Karlovy. Ve volném čase se nejraději věnuje rodině a sportu.

Populární

TechBiz.cz přináší novinky z průmyslových a technických oborů i dalších souvisejících oblastí, zajímá se o oblasti jako automobilový průmysl, informatika, doprava, hutnictví, obrana a bezpečnost, logistika, personalistika, robotika, stavebnictví, strojírenství, výzkum a vývoj a mnoho dalších.

Redakci můžete kontaktovat na e-mailu techbiz (at) nitemedia.cz. Tiskové zprávy, nabídky a pozvánky prosím posílejte na e-mail tiskovky (at) nitemedia.cz.

TechBiz.cz © 20XX

To Top